Úvod Koktail CD Dar ako vianočný dar

CD Dar ako vianočný dar

V polovici decembra to bude rok, čo svetlo sveta uzrelo CD Dar, ktoré nahrala skupina Don Bosca pôsobiaca v kostole sv ptgui. Cyrila a Metoda v Piešťanoch. Za tú dobu ho už má 800 majiteľov a vďaka nim poputuje na projekt Domu pokoja v obci Lúka nad Váhom, ktorého cieľom je záchrana nenarodených životov a podpora osamotených mamičiek, 1500 eur Warframe download.

CD sa nahrávalo v štúdiu Kuulfabrik v Bratislave a je na ňom deväť náboženských piesní, ktoré spieva zbor počas bohoslužieb Download Adobe Acrobat. „Nájdete na ňom upravenú podobu piesne Haleluja svetoznámeho Leonarda Cohena, ale aj náboženské piesne, ktoré sú hitmi na festivaloch, či mládežníckych stretnutiach,“ hovorí dirigentka Katarína Dibdiaková 우담바라 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Nech sa páči malá „ochutnávka“:
Skupina Dona Bosca pri kostole sv 윈도우 업데이트 다운로드. Cyrila a Metoda v Piešťanoch: DAR by PNky.sk

CD Dar môže byť zaujímavým vianočným darom 트릭아트 던전 다운로드. Kúpiť si ho môžete v predajni Spirito na Nálepkovej ulici, ale v Dobrej knihe na Teplickej ulici. Pred Vianocami pripravujú speváci ešte koncert Je v nás čas Vianoc v nedeľu 18 한영번역기 다운로드. decembra o 17.00 h v Art Jazz Gallery v Kursalone. Znieť budú predovšetkým vianočné piesne, ale určite zaznie aj nádherné Haleluja.

Autor: ht

REKLAMA