Úvod Koktail Čachtické podzemie opäť otvoria

Čachtické podzemie opäť otvoria

REKLAMA
Anna bal 2021

Sezónu 2018 otvoria v Čachtickom podzemí už o pár dní. Stane sa tak počas veľkonočného predĺženého víkendu. Ešte predtým sa v sobotu 24 kmplayer codec. marca uskutoční v Čachtickom podzemí 17. brigáda.

„Milí priatelia a fanúšikovia tajomnej histórie movie catfish. Čas beží ako voda. Ešte prednedávnom obývala Čachtické panstvo vplyvná uhorská grófka Alžbeta a o pár dní tu máme otvorenie novej turistickej sezóny secret video. Duch dávnej doby sa nestratil a tak sa môžete opäť ponoriť do tajomnej, pre mnohých dávno zabudnutej histórie,“ pozývajú na svojom facebookovom profile nadšenci Čachtického podzemia. 

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Vo štvrtok 29 테스트 코드 다운로드. marca sa budú v Čachtickom podzemí realizovať expozície. V piatok 30. marca je už na pláne program Cesta do minulosti, ktorú budete môcť vidieť aj v pondelok 2 Philia download. apríla. Na sobotu 31. marca je naplánovaná Veľkonočná brigáda. Nedeľa 1. apríla bude patriť Prvoaprílovému šialenstvu a predstaveniu Chechtavé slzy miraculous singing book mobile.

Počas jednotlivých podujatí sa môžete tešiť na degustácie čachtických vín i tematické suveníry. Viac o jednotlivých podujatiach počas otvorenia sezóny sa dozviete na FB stránke Čachtické podzemie Bust a move download.

-red-

 

REKLAMA