Connect with us

Koktail

Čachtické podzemie opäť otvoria

Published

on

Reklama
Reklama

Sezónu 2018 otvoria v Čachtickom podzemí už o pár dní. Stane sa tak počas veľkonočného predĺženého víkendu. Ešte predtým sa v sobotu 24. marca uskutoční v Čachtickom podzemí 17. brigáda.

„Milí priatelia a fanúšikovia tajomnej histórie. Čas beží ako voda. Ešte prednedávnom obývala Čachtické panstvo vplyvná uhorská grófka Alžbeta a o pár dní tu máme otvorenie novej turistickej sezóny. Duch dávnej doby sa nestratil a tak sa môžete opäť ponoriť do tajomnej, pre mnohých dávno zabudnutej histórie,“ pozývajú na svojom facebookovom profile nadšenci Čachtického podzemia. 

Vo štvrtok 29. marca sa budú v Čachtickom podzemí realizovať expozície. V piatok 30. marca je už na pláne program Cesta do minulosti, ktorú budete môcť vidieť aj v pondelok 2. apríla. Na sobotu 31. marca je naplánovaná Veľkonočná brigáda. Nedeľa 1. apríla bude patriť Prvoaprílovému šialenstvu a predstaveniu Chechtavé slzy.

Počas jednotlivých podujatí sa môžete tešiť na degustácie čachtických vín i tematické suveníry. Viac o jednotlivých podujatiach počas otvorenia sezóny sa dozviete na FB stránke Čachtické podzemie.

Reklama

-red-

 

Populárne články