Úvod Koktail Benefičný športový ples vyniesol pre Dominiku takmer 2500 eur, podporili ju aj...

Benefičný športový ples vyniesol pre Dominiku takmer 2500 eur, podporili ju aj reprezentanti Slovenska

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Kursalone sa v sobotu 8. februára konal tretí ročník Benefičného športového plesu, ktorého výťažok sa využije na pokrytie rehabilitačných pobytov trojročnej Dominiky s raritným genetickým syndrómom Cornelia de Lange Grassmoon. Ples organizovalo občianske združenie Úsmev pre druhých v spolupráci s Asociáciou pomoci postihnutým – APPA a Asociáciou športových klubov Piešťany ez2ac 다운로드. Do tomboly prispelo cenami viacero miestnych firiem, ale aj športových klubov.

Nechýbali osobnosti slovenskej športovej scény na čele s lyžiarkou Petrou Vlhovou Template ppt download. Prispeli tiež chodec Matej Tóth, biatlonistka Ivona Fialková, kanoista Alexander Slafkovský, šprintér Ján Volko, wakeboardistka z Piešťan Zuzana Vráblová a ženská reprezentácia v basketbale Atlantic Rim download. Akciu podporil aj miestny raper Rytmus. Ľudia tak v tombole mohli vyhrať zážitkové alebo športové či vecné ceny.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ples otvoril hudobník Andrej Urminský so speváčkou Kristínou Debnárovou skladbou od skupiny Queen Love of my life Ico free download. Ľudovíta Chmelárová z APPA predstavila projekt ZSE Búrame bariéry, ktorý zbližuje svety zdravých a hendikepovaných. „Táto akcia je veľmi inšpiratívna,“ začal rozprávanie Peter Bohuš z Asociácie športových klubov Skycastle 7. „Sme radi, že aj športovci sa môžu ukázať v pozitívnom svetle a zapojiť sa do benefičných projektov.“ Zároveň dodal, že šport v meste vykročil správnym smerom, aj keď je to krok ťažký a pomalý Ndine Regulation 2019.

Organizátor podujatia Miro Béreš, z občianskeho združenia Úsmev pre druhých nadviazal na slová Ľ.  Chmelárovej a vyzval na prekonávanie bariér v každodennom živote 창피해 다운로드. „Všetci môžeme prispieť k integrácii, aj keď k nej nemáme vzťah,“ povedal. Zároveň predstavil športový a integračný projekt Úsmev na hory, ktorý plánuje spustiť v apríli tohto roka 셜록홈즈 소설 다운로드. „A nezabudnite, dnes ste prišli s krásnou ženou, pekným chlapom alebo dobrými priateľmi, preto si dnešný večer vychutnajte,“ odkázal.

Akcia pokračovala po večeri vystúpením majstra sveta v cyklotriale Jána Kočiša a asi hodinovým koncertom Kristíny Debnárovej, Andreja Urminského a kapely Download Canon mp3. Ples vyvrcholil tombolou, v ktorej sa zhruba 170 účastníkov vyzbierali sumou 2444 eur. Ďalších 150 eur venovala Dominike firma Octago a päťdesiatimi eurami sa zapojila aj spoločnosť E-Taxi, ktorá darovala 2,5 eura z každej jazdy z plesu smerom z Kursalonu. Výťažok pokryje približne štvrtinu ročných nákladov na rehabilitácie pre Dominiku.

V prípade, že chcete občianskemu združeniu Úsmev pre druhých prispieť napríklad 2% z daní z príjmu aj vy, tlačivá postupy si nájdete kliknutím sem. Peniaze využite na rozvoj svojich integračných projektov genetickesyndromy.sk a usmevnahory.sk, ako aj na terapie trojročnej Dominiky.

TS Úsmev pre druhých

REKLAMA