Úvod Koktail Fašiangový karneval MC Úsmev si deti poriadne užili

Fašiangový karneval MC Úsmev si deti poriadne užili

REKLAMA

V druhú februárovú sobotu popoludní sa deti vyšantili na fašiangovom karnevale, ktorý organizovalo Materské centrum Úsmev, Mesto Piešťany, TTSK a MsKS Atlantic Rim download. Na karneval do nádherne vyzdobených priestorov MsKS zavítali nielen víly, motýle, Elzy, princezné, nevesta, spidermani, ale aj kominár, hasiči, brušná tanečnica, pretekár McQueen, netopiere, lienka, včielka, srnka a množstvo ďalších nádherných masiek Ico free download.

Deti si otestovali svoje schopnosti na zábavných stanoviskách, kde pomáhali pirátom chytiť morské živočíchy, nakŕmiť Nema a jeho priateľov Skycastle 7. S hrdinami so Star Wars si otestovali presnosť svojej mušky pri triafaní loptičky do jamky. Včielke Máji a Vilkovi pomohli pozbierať z kvietkov peľové guličky Ndine Regulation 2019. S Annou a Elzou zbierali žalude pre hladnú veveričku v rozprávkovom lese plnom zvieratiek.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Za ochotu pomôcť svojím obľúbeným rozprávkovým postavičkách ich ako odmena čakalo maľovanie na tvár a tvorivé dielničky, v ktorých si mohli vyrobiť šaša s bláznivými účesmi podľa svojich predstáv 창피해 다운로드.

Tesne pred tancovačkou sa ešte rozcvičili pri pohybových aktivitách a potom už veselici nič nebránilo. Zábavy si deti užili pri vláčiku, tancovaní na obľúbené detské pesničky, hrami s padákom a balónami, no nechýbal ani dážď z konfiet 셜록홈즈 소설 다운로드. A že deti na karnevale patria medzi vychované deti, všetko po sebe krásne pozametali. V závere sa organizátori s deťmi rozlúčili bublifukovým prúdom Download Canon mp3.

 

Sálou sa niesol veselý smiech detí a aj rodičov, čo len potvridlo, že Materskému centru Úsmev sa opäť podarilo zorganizovať krásne podujatie, na ktoré budú deti a rodičia radi spomínať noise meter app. Organizátori ďakujú všetkým dobrovoľníkom, ktorí pomohli pripraviť pre rodiny s deťmi fašiangový karneval.

 
MC Úsmev

REKLAMA