Connect with us

Koktail

Beckovské slávnosti sa blížia

Published

on

Reklama
Reklama

Sezóna letných podujatí a hudobných festivalov je tu. Niekedy je naozaj ťažké vybrať si z obrovskej ponuky hudobných štýlov či zameraní. Hľadáte akciu, na ktorej sa zabaví celá rodina? Navštívte Beckovské Slávnosti 2019!


Tento rok sa v Beckove koná už 21. ročník tejto obľúbenej akcie. Od 19. do 21. júla sa v parku pod Beckovským hradom predstaví množstvo známych hudobných interpretov, ktorí zabavia najmladšiu aj najstaršiu generáciu. Môžete sa tešiť na vystúpenia umelcov ako Para, Jana Kirschner, Vidiek, Adam Ďurica, Fíha Tralala, Lenka Filipová, Juraj Hnilica, Šarišanci, Jamsquad či Beckovské Ksichty. V hudobnom programe tak má svoje zastúpenie moderná hudba, detský program, folklór, rockové hity ale aj staré dobré klasiky.

Okrem skvelej hudby vás však na Beckovských Slávnostiach čakajú aj rekonštrukcie stredovekých bojov od rytierskej skupiny Hector. Sprievodným programom je skutočný historický dobový tábor a remeselný jarmok, na ktorom nájdete veľa krásnych a originálnych
produktov.

Zároveň sa môžete tešiť aj na chutné jedlo, diskusnú arénu so zaujímavými témami, detskú nafukovaciu zónu, majstrovstvá sveta v hode vidlami – Vidlomet a veľa ďalšieho.

Reklama

-inf-

Populárne články