Úvod Koktail Baví vás vyrezávanie tekvíc? Určite sa zastavte na hrade Beckov

Baví vás vyrezávanie tekvíc? Určite sa zastavte na hrade Beckov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na hrade Beckov sa bude v sobotu 24. a v nedeľu 25. septembra konať už po piaty krát tradičný Tekvicový festival. Na šikovné ruky návštevníkov čaká veľká kopa krásnych žlto-oranžových tekvíc 택시5 자막 다운로드. Vyrezať si môžete vlastného svetlonosa podľa svojej fantázie výtvorov, z ktorých organizátori vyberú toho najkrajšieho a autora neminie odmena pgsql 다운로드. Ak sa chcete pokochať krásou jesene a užiť si zábavy s tekvičkami i vystúpenia skupiny historického šermu Rád sv. Galahada, určite sa vyberte na hrad Beckov Download Adobe Reader 10.

Web„Vyhodnotenie súťaže vo vyrezávaní svetlonosov bude o 12:00 a 15:00 keynote version. V sobotu 24.9.2016 predĺžime otváracie hodiny až do 19:00, aby po zotmení vyniklo čaro svetielok Vašich svetlonosov, ktorými bude rozžiarené dolné nádvorie hradu 스마트폰 벨소리 다운로드. O 18:30 si môžete Vašimi tekvicovými krásavcami posvietiť na cestu pri spoločnej romantickej prechádzke tajomnými zákutiami večerného hradu,“ informujú o podujatí organizátori flex sdk.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Okrem vyrezávania a zdobenia tekvíc je po obidva dni pripravený celodenný program v podaní skupiny historického šermu Rád sv. Galahada Download the contract form. Môžete sa zoznámiť so stredovekými bojovníkmi v ich tábore, vyskúšať si ich zbroj a obdivovať ich šermiarske umenie pri súbojoch a historických scénkach Apple sd gothic neo. Pripravené majú rôzne hry i súťaže a pre bojachtivých rytierov „základnú“ školu šermu v stredovekej aréne. Viac informácií sa dozviete na www.hrad-beckov.sk erwin4.

-Jozef Pamětický programový manažér ZZ Hrad Beckov-

REKLAMA