Úvod Koktail Baví vás vyrezávanie tekvíc? Určite sa zastavte na hrade Beckov

Baví vás vyrezávanie tekvíc? Určite sa zastavte na hrade Beckov

REKLAMA

Na hrade Beckov sa bude v sobotu 24. a v nedeľu 25. septembra konať už po piaty krát tradičný Tekvicový festival. Na šikovné ruky návštevníkov čaká veľká kopa krásnych žlto-oranžových tekvíc 택시5 자막 다운로드. Vyrezať si môžete vlastného svetlonosa podľa svojej fantázie výtvorov, z ktorých organizátori vyberú toho najkrajšieho a autora neminie odmena pgsql 다운로드. Ak sa chcete pokochať krásou jesene a užiť si zábavy s tekvičkami i vystúpenia skupiny historického šermu Rád sv. Galahada, určite sa vyberte na hrad Beckov Download Adobe Reader 10.

Web„Vyhodnotenie súťaže vo vyrezávaní svetlonosov bude o 12:00 a 15:00 keynote version. V sobotu 24.9.2016 predĺžime otváracie hodiny až do 19:00, aby po zotmení vyniklo čaro svetielok Vašich svetlonosov, ktorými bude rozžiarené dolné nádvorie hradu 스마트폰 벨소리 다운로드. O 18:30 si môžete Vašimi tekvicovými krásavcami posvietiť na cestu pri spoločnej romantickej prechádzke tajomnými zákutiami večerného hradu,“ informujú o podujatí organizátori flex sdk.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Buenos pizza  burger

Okrem vyrezávania a zdobenia tekvíc je po obidva dni pripravený celodenný program v podaní skupiny historického šermu Rád sv. Galahada Download the contract form. Môžete sa zoznámiť so stredovekými bojovníkmi v ich tábore, vyskúšať si ich zbroj a obdivovať ich šermiarske umenie pri súbojoch a historických scénkach Apple sd gothic neo. Pripravené majú rôzne hry i súťaže a pre bojachtivých rytierov „základnú“ školu šermu v stredovekej aréne. Viac informácií sa dozviete na www.hrad-beckov.sk erwin4.

-Jozef Pamětický programový manažér ZZ Hrad Beckov-

REKLAMA