Úvod Koktail Babský Art tábor je tu opäť, môžete sa pridať

Babský Art tábor je tu opäť, môžete sa pridať

REKLAMA
Esesko

V Mestskej knižnici Piešťany sa uskutoční už piaty ročník ART tábora. Tradične ho zabezpečuje Katarína Bajzíková a dievčatá sa majú na čo tešiť Download Chrome NewTab.

Účastníčky čaká výučba maľby v ateliéri Kubik Trnava 웰컴 투 사우스 다운로드. V ateliéri GJK Trnava si vyrobia dizajnové náušnice, ale tešiť sa môžu aj na novú košeľu z materiálu čo skriňa dala, či tričko s autorským portrétom Download chrome flash files.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Okrem toho sa účastníčky budú dopoludnia vzdelávať v angličtine a zacvičia si s Radkafit na trampolínach. Pripravená je tiež turistika s opekačkou a mnoho ďalšieho man who became the King of the Light Sea.

Aj v tomto roku môžete súťažiť o bezplatnú vstupenku do ART tábora. „Takže ak máte chuť pridať nejakú ingredienciu, ktorú som zabudla alebo nepoznám, sem s ňou Download The Browman. Nemusíte nič, ani zdieľať, ani lajkovať, len mi napíšte na môj FB profil Katarina Bajzikova, čo by ste pridali do týždenného táborového menúčka… v sobotu, 18.7. vyberie odborná aj neodborná porota jedného šťastlivca ❤️ Teším sa na vás!“ odkazuje organizátorka tábora.

-red-

 

REKLAMA