Úvod Koktail Arcibiskup Cyril Vasiľ bude rozprávať o oslovení ignaciánskou spiritualitou

Arcibiskup Cyril Vasiľ bude rozprávať o oslovení ignaciánskou spiritualitou

REKLAMA

Do Piešťan zavíta cez víkend slovenský gréckokatolícky arcibiskup a sekretár Kongregácie pre východné cirkvi v Ríme arcibiskup Cyril Vasiľ, ktorý bude mať svätú omšu v Kaplnke Sedembolestnej Panny Márie u pátrov jezuitov, ale aj v kostole kostole sv Samsung genuine firmware download. Cyrila a Metoda.

Na sv Steam downloads around the world. omšu v sobotu, 3. novembra  o 20.00 hod v jezuitskom kostole v Piešťanoch pozývajú spoločenstvá Spoločenstvá kresťanskej angažovanosti.  Mons 나는 부정한다 다운로드. Cyril Vasiľ  sa vo svojej homílii podelí s tým, prečo jeho osobne oslovila ignaciánska spiritualita, prečo sa rozhodol stať sa jezuitom, a čím táto spiritualita obohacuje jeho život do dnešných dní files from the Android web.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Na svätú omšu sú pozvaní predovšetkým všetci členovia SKA ale tiež ich priatelia, všetci tí, ktorí majú radi ignaciánsku spiritualitu a tiež široká verejnosť Free download of BearMix. O agapé sa tento krát postarajú členovia spoločenstva Discover, čo je názov formačného spoločenstva v ignaciánskej spiritualite pre stredoškolákov wet air line.

Arcibiskup bude v Piešťanoch celebrovať aj sv. omšu v nedeľu o 10.30 h v Kostole sv. Cyrila a Metoda.

-red- Zdroj: SKA

REKLAMA