Úvod Koktail Aktuálny víkend na hrade Beckov v znamení tekvíc

Aktuálny víkend na hrade Beckov v znamení tekvíc

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas víkendu 6. – 7. októbra sa na hrade Beckov už po siedmykrát uskutoční veselý Tekvicový festival. Nie len deti, ale i dospelí sa môžu vrátiť do detských čias a spomenúť si ako kedysi doma vyrezávali svetlonosov Download Angelic Magazine.

Tekvice budú pre návštevníkov pripravené a taktiež nástroje na vyrezávanie Download the band band. Fantázii sa, ale medze nekladú a doplnky na zdobenie si so sebou môžete priniesť. Vyrezávať tekvice môžete v sobotu i nedeľu. Najkrajšia tekvica bude ocenená mobile naver videos.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tento rok je  pripravených hneď niekoľko noviniek. Počas dňa sa môžete zapojiť do pátracej hry (na štarte však musíte vyrezať tekvicu :-) Don't love you mp3 downloads.

Na hornom hrade je pripravená výstava Dušičky, Sviatok všetkých svätých, Halloween … aký je medzi nimi rozdiel? Spoznajte zvyky a tradície v rôznych kultúrach sveta web template. Priučte sa a zabavte súčasne. Výstava potrvá až d 31.10.2018.

V sobotu vás o 19.00 čaká prekvapenie v podobe večernej prehliadky hradu s lampášmi, sviečkami a baterkami 피파99 다운로드. Hrad bude vyzdobený svetlonosmi a sprievodca vás prevedie legendami spojenými s obdobím sviatkov okolo 1. novembra. Na záver budete môcť zapáliť symbolicky sviečku na pamiatku zosnulých monthly contract form.

Hrad je oba dni otvorený od od 9.00 do 17.00 h, plus v sobotu sa koná spomínaná večerná prehliadka o 19.00 h.

-inf-

REKLAMA