Connect with us

Aktuality

Zvieratá majú tiež svoj deň, v Útulku pri jeho príležitosti pripravili Deň otvorených dverí

Published

on

Reklama

Počas víkendu 6. a 7. októbra sa v piešťanskom Útulku koná pri príležitosti Svetového dňa zvierat Deň otvorených dverí. Môžete prísť potešiť zvieratká jednoduchým pohladením, venčením, ale tiež materiálnou pomocou v oba dni medzi 12:00 h a 17:00 h.

Momentálne v Útulku potrebujú predovšetkým čistiace prostriedky (Fixinela, Savo, Sanytol), plastové vrecia (120 l) a sensitive granule. Vítaná je aj finančná podpora, ktorá bude využitá na nákup krmiva a liekov, každý darca dostane príjmový blok.

Reklama

„Ročne zachránime v Útulku približne 700 zvierat. Niektoré sa vrátia k svojim majiteľom, iným nájdeme nový, lepší domov. Zvieratká v našom útulku neutrácame, len ak by ich zdravotný stav znamenal neznesiteľné a neodstrániteľné utrpenie a tom vždy rozhoduje veterinárny lekár. Opustené a týrané zvieratá sú smutnou vizitkou ľudskej zloby a ľahostajnosti. Naša pomoc zvieratám plne závisí na dobrovoľných príspevkoch. Veríme, že sa pridáte k ľuďom s dobrým srdcom a prídete nás podporiť aj v tento deň, kde súcit a zmysluplná pomoc majú svoje miesto,“ pozýva šéfka útulku Ľubomíra Baleková.

-red- Zdroj: RC Slobody zvierat Piešťany – Útulok Piešťany

Reklama

Populárne články