Úvod Koktail AkSen pozýva na tvorivé dielne aj prednášku o Chile

AkSen pozýva na tvorivé dielne aj prednášku o Chile

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tvorivé jarné dielne pre všetky kreatívne ruky a prednášku o ovocinárstve a vinárstve juhoamerickej krajiny, známej i vďaka svojim vínam pripravilo na nadchádzajúci týždeň centrum pre všetkých aktívnych seniorov AkSen na Teplickej ulici v Piešťanoch Camera raw 9.1.1.

Jarné tvorivé nápady, ktoré ako výtvarný workshop organizuje AkSen v spolupráci s mestskou knižnicou, začínajú už  tento pondelok 14 liveleak video. marca o 13,30 hod. „Budeme tvorit vázičky a svietniky zo zaváracích pohárov, ktoré budeme oblepovat špagátom a čipkou alebo farbiť… Každý podľa svojej fantázie,“ pozýva všetky šikovné ruky Miriam Rakúsová microsoft office word 2007.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Druhou aktivitou tohto týždňa je prednáška odborníčky z Výskumného ústavu rastlinnej výroby v Piešťanoch Daniely Benedikovej s názvom Chile – ovocinárstvo, vinohradníctvo, ktorá sa koná vo štvrtok 17 스타트 메뉴 8 다운로드. marca o 16-tej. Juhoamerická krajina, tvorená úzkym pásom medzi Andami  a Tichomorím, sa tiahne 4300 km od náhornej plošiny Altiplano až po mys Horn 폴라익스프레스 다운로드. Vzhľadom na jej polohu a rozlohu sa tu vyskytujú extrémy v geografických a klimatických podmienkach od púšte Atacama na severe až po patagónsku ľadovcovú zem a činné sopky Download atmel studio 6. Krajina je  známa najmä svojou produkciou ovocia a kvalitného vína, ponúka možnosti návštevy mnohých Národných parkov i stretnutia s pôvodnými juhoamerickými indiánmi, nezabudnuteľná je i čílska kuchyňa Download dem from the National Geospatial Intelligence Agency.

-red/TS AkSen-, ilustr. foto: en.wikipedia.org

 

REKLAMA