Úvod Koktail AkSen pozýva na tvorivé dielne aj prednášku o Chile

AkSen pozýva na tvorivé dielne aj prednášku o Chile

REKLAMA

Tvorivé jarné dielne pre všetky kreatívne ruky a prednášku o ovocinárstve a vinárstve juhoamerickej krajiny, známej i vďaka svojim vínam pripravilo na nadchádzajúci týždeň centrum pre všetkých aktívnych seniorov AkSen na Teplickej ulici v Piešťanoch Camera raw 9.1.1.

Jarné tvorivé nápady, ktoré ako výtvarný workshop organizuje AkSen v spolupráci s mestskou knižnicou, začínajú už  tento pondelok 14 liveleak video. marca o 13,30 hod. „Budeme tvorit vázičky a svietniky zo zaváracích pohárov, ktoré budeme oblepovat špagátom a čipkou alebo farbiť… Každý podľa svojej fantázie,“ pozýva všetky šikovné ruky Miriam Rakúsová microsoft office word 2007.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Druhou aktivitou tohto týždňa je prednáška odborníčky z Výskumného ústavu rastlinnej výroby v Piešťanoch Daniely Benedikovej s názvom Chile – ovocinárstvo, vinohradníctvo, ktorá sa koná vo štvrtok 17 스타트 메뉴 8 다운로드. marca o 16-tej. Juhoamerická krajina, tvorená úzkym pásom medzi Andami  a Tichomorím, sa tiahne 4300 km od náhornej plošiny Altiplano až po mys Horn 폴라익스프레스 다운로드. Vzhľadom na jej polohu a rozlohu sa tu vyskytujú extrémy v geografických a klimatických podmienkach od púšte Atacama na severe až po patagónsku ľadovcovú zem a činné sopky Download atmel studio 6. Krajina je  známa najmä svojou produkciou ovocia a kvalitného vína, ponúka možnosti návštevy mnohých Národných parkov i stretnutia s pôvodnými juhoamerickými indiánmi, nezabudnuteľná je i čílska kuchyňa Download dem from the National Geospatial Intelligence Agency.

-red/TS AkSen-, ilustr. foto: en.wikipedia.org

 

REKLAMA