Úvod Koktail Aida sa našla, strateného psíka zachránila rodina z Ivanoviec

Aida sa našla, strateného psíka zachránila rodina z Ivanoviec

REKLAMA

Aidu si rodičia vyzdvihli v Ivanovciach v pondelok večer po tom, ako som okolo 18:30 dostala správu z PNiek, že sa im ohlásili nálezcovia Automatic images. Táto mladá rodina bola v sobotu na výlete na Tematíne a keď ich 6- ročný syn videl, že sa jeho kamarátky hrajú so psom, ktorý asi nikomu nepatrí, chcel si ho zobrať domov Download Cloverfield Paradox. Rodičom sa tiež Aida páčila aj preto, že je vycvičená a chceli, aby im doma chytala potkany. Takto sa začal Aidin krátky pobyt v obci vzdialenej necelých 30 km od jej skutočného domova v Piešťanoch xe 파일 다운로드.

Aida je psík vľavo

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Zatiaľ, čo si Aida zvykala na nové podmienky, správu o jej stratení prebrali 2 najsledovanejšie piešťanské internetové noviny a na našu úprimnú radosť ju zdieľali aj celkom neznámi ľudia win10 pe 다운로드. Vďaka medializácii sme sa dozvedeli, že si Aida urobila (nami neplánovaný) výlet na Tematín, kde sa jej stopa stratila.

Po dvoch dňoch nervozity a informovaní okolitých útulkov aj ďalších ľudí, ktorí by mohli pomôcť, prišla vytúžená správa – Aida je v poriadku v Ivanovciach mod_url. Táto radostná správa okamžite letela do Piešťan, kde na ňu túžobne čakali rodičia. Tí okamžite čestnej mladej rodine volali a dohodli sa, že si ju pôjdu hneď vyzdvihnúť 폰동영상 다운로드. Po príchode na miesto bola Aida priviazaná na reťazi, na čo vôbec nebola zvyknutá, a veľmi sa tešila, keď videla svojho pána. Z veľkého psychického aj fyzického vyčerpania zaspala už po ceste domov busybox. Zdá sa, že z dvoch dní mimo domova má traumu, no veríme, že známe prostredie aj ľudia urýchlia jej zotavenie. Môžeme len dúfať, že si z tejto situácie zoberie ponaučenie a nebude skúmať les na vlastnú päsť Japanese app.

Tento príbeh má podľa nás šťastný koniec vďaka tomu, že  Aida sa rada mazná, čím si získa väčšinu ľudí vo svojom okolí, existujú sociálne siete a na svete stále žijú dobrí a poctiví ľudia, ktorí nesebecky pomôžu v takejto situácii, ktorá by im mohla byť absolútne ľahostajná 한국 신문 다운로드.

Aidopes_resize

Preto by sme ešte raz veľmi radi poďakovali hlavne novinárom, ktorí správu o Aidinej strate zverejnili, všetkým ľuďom, ktorí na ňu reagovali zdieľaním či komentovaním a v neposlednom rade rodine, ktorá sa o Aidu postarala a vrátila nám ju free font in Hangul. Fotka je síce archívna, no veríme, že sa Aida čoskoro dá dokopy, aby mohla pokračovať vo svojich obľúbených činnostiach (medzi ktoré patrí napríklad žiarlivostné odtláčanie druhých psov od hladkajúcich ľudí a stopovanie zveri, na čo je stvorená a cvičená).
ĎAKUJEME!

-Lenka Sedlačková s rodinou-

REKLAMA