Connect with us

Blogy

Blog Doda Pullmanna: Sĺňavská Nessie

Published

on

Reklama

Už som na to prišiel. Roky si nad tým lámem hlavu a zrazu to príde z čista jasna. Už viem ako prilákať do Piešťanopäť veľa ľudí. Môžu to byť aj turisti alebo len zvedavci. Poznáte to, keď už pre pána Boha (dúfam, že sa na mňa neurazí) ľudia nevedeli ako dostať turistov na určité miesto tak si niečo vymysleli a zrazu to zabralo tak, že ich to až mrzelo. Podnikatelia pri jazere Loch Ness to naplánovali skvele.

Vymysleli si príbeh o príšere a prisprostí turisti si idú nohy dolámať len aby odfotili vodnú hladinu. A hneď v nej niečo vidia. Tam ucho, tam krk príšery, dokonca niektorí by dali ruku do ohňa za to, že videli aj Nessiene pohlavné orgány. V skutočnosti však asi videli slušne povedané nič. Ale no a čo? Nechajme ich v tom a čo viac vytvoríme si aj my príšeru. Najstaršiu obyvateľku Sĺňavy, niečo medzi tigrom, plošticou a sumcom. Absolútny hybrid našeho vodného diela, sĺňavskú Nessie po našom by sa mohla volať Kdesy. Občas však musí byť vidieť. A preto sa treba preobliecť za toto čudo a aspoň raz za rok sa nechať vyfotografovať turistom. Nakoľko za rozvoj cestovného ruchu boli takmer všetci kandidáti v komunálnych voľbách bude to na nich. Navlečieme ich do čudesného mundúru a hodíme rovno do rieky. To bude paráda. Turistov tu bude toľko, že pristavíme aj novú halu na letisku (tu samozrejme dáme hneď sprivatizovať), posilníme spoje, postavíme nové hotely a už navždy si budeme len šunky válať.
PS : Všetci poslanci, ktorí sa chcete prihlásiť na kurz plávania, hláste sa prosím u súdruha Žinčicu, ktorého kurzy sa uskutočnia v dňoch 2. 2. a 3. 3. na kúpalisku Sĺňava v obci Banka a na plavárni pri futbalovom štadióne.

Reklama

Populárne články