Úvod Blogy Blog Júlie Virágovej: O jednej lavičke v parku za Billou

Blog Júlie Virágovej: O jednej lavičke v parku za Billou

Jedna lavička na celý park, to je realita parku za Billou. Keď som pred dvomi rokmi zastavila nášho pána primátora a ozrejmila som mu situáciu, že na celý park je jedna lavička a aj tá je v dosť dezolátnom stave, povedal, že to tak nemôže zostať a hneď ide za kompetentným a začne sa to riešiť 유튜브 거울모드 다운로드. Spokojne som odkráčala domov a čakala či sa veci pohnú.

No nič sa neudialo. Nevzdávala som to a tento krát som požiadala poslankyňu mestského zastupiteľstva, ktorú som volila, aby to skúsila riešiť na zasadnutí ona 팡파레 다운로드. No znova sa nič neudialo. Skúsila som ju teda kontaktovať znova. Povedala, že na zasadnutí predostrela tento problém, no nie sú peniaze. A tak som potichu odišla predstavujúc si na aké rôzne veci, povedzme na rovinu, zbytočné veci, peniaze sú a na potreby bežných ľudí potom nezostanú… O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som zbadala, ako bohato, aj napriek tomu, že nie sú peniaze, vystavali lavičky na cintoríne na Žilinskej ulici 몰디뷰 앱 다운로드. Netvrdím, že na cintoríne sú lavičky zbytočné, ale každý mi dá určite za pravdu, že keby tam bolo o jednu alebo dve lavičky menej, určite, by to vôbec nevadilo 갓오브 곡괭이 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

No a to už ani nehovorím, že na celý parčík za Billou, je len jeden odpadkový kôš.  Veď kto chodí po našich uliciach vie, ako to s košmi chodí, odhnijú trubky a kôš zmizne z povrchu zemského, veď nový netreba!! 사랑해 파리 다운로드!

Naši páni poslanci určite mnohí ani netušia ako to vyzerá v parku za Billou, to predsa pre nich určite nie je lukratívne miesto 역도요정 김복주 1화 다운로드. A skutočne toto je len jeden z mnohých dôkazov, že väčšina ľudí, ktorí majú zastupovať naše záujmy v mestskom zastupiteľstve vôbec nemyslí na nás bežných ľudí Kernel.

REKLAMA