Connect with us

Blogy

Blog Júlie Virágovej: O jednej lavičke v parku za Billou

Published

on

Reklama

Jedna lavička na celý park, to je realita parku za Billou. Keď som pred dvomi rokmi zastavila nášho pána primátora a ozrejmila som mu situáciu, že na celý park je jedna lavička a aj tá je v dosť dezolátnom stave, povedal, že to tak nemôže zostať a hneď ide za kompetentným a začne sa to riešiť. Spokojne som odkráčala domov a čakala či sa veci pohnú.

No nič sa neudialo. Nevzdávala som to a tento krát som požiadala poslankyňu mestského zastupiteľstva, ktorú som volila, aby to skúsila riešiť na zasadnutí ona. No znova sa nič neudialo. Skúsila som ju teda kontaktovať znova. Povedala, že na zasadnutí predostrela tento problém, no nie sú peniaze. A tak som potichu odišla predstavujúc si na aké rôzne veci, povedzme na rovinu, zbytočné veci, peniaze sú a na potreby bežných ľudí potom nezostanú… O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som zbadala, ako bohato, aj napriek tomu, že nie sú peniaze, vystavali lavičky na cintoríne na Žilinskej ulici. Netvrdím, že na cintoríne sú lavičky zbytočné, ale každý mi dá určite za pravdu, že keby tam bolo o jednu alebo dve lavičky menej, určite, by to vôbec nevadilo.

Reklama

No a to už ani nehovorím, že na celý parčík za Billou, je len jeden odpadkový kôš.  Veď kto chodí po našich uliciach vie, ako to s košmi chodí, odhnijú trubky a kôš zmizne z povrchu zemského, veď nový netreba!!!

Naši páni poslanci určite mnohí ani netušia ako to vyzerá v parku za Billou, to predsa pre nich určite nie je lukratívne miesto. A skutočne toto je len jeden z mnohých dôkazov, že väčšina ľudí, ktorí majú zastupovať naše záujmy v mestskom zastupiteľstve vôbec nemyslí na nás bežných ľudí.

Reklama

Populárne články