Úvod Blogy Adriana Drahovská Niečo ako láska?

Niečo ako láska?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Keď som sa dočítala na portáli PN-ky, aké slová roka 2011 vybrali ľudia pre Piešťany (úpadok a bodrel) , začala som uvažovať nad vzťahom väčšiny obyvateľov k svojmu mestu 정부 로고 다운로드. Napadol mi pritom názov jedného amerického filmu: Niečo ako láska.

[singlepic id=24191 w=320 h=240 float=left]Tento vzťah sa však nepodobá romantickej túžbe čerstvých zaľúbencov 윈도우7 기본게임 다운로드. Skôr akejsi vzájomnej dobrovoľnej pripútanosti, ktorú cítia dlhoroční manželia, čo spolu mnohé preskákali a už im nezostalo veľa ilúzií Korean fonts. Možno sa kedysi mali naozaj radi, ale časom si zovšedneli, a možno ich spojil iba pocit zodpovednosti či obava z budúcnosti… A dnes už sú príliš pohodlní na to, aby svoj stav zmenili 매크로 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Občas síce uvažujú nad tým, či má ich spolužitie vôbec zmysel, snívajú o tom, ako by dopadli, ak by sa narodili inde alebo o tom, či by predsa len nemali odísť kamsi, kde by si ich možno viac vážili, rešpektovali alebo milovali 감자별 다운로드.

Ani jeden z nich ale tieto úvahy reálne neuskutoční, a tak sú mrzutí a ufrfľaní. Len vo výnimočných chvíľach pokoja – či ak k nim práve zavíta niekto blízky, snažia sa vydolovať zo svojho vzťahu to dobré, čo im priniesol 알리아스 다운로드. Hrdo oprašujú obrázky, dokazujúce krásu časov minulých a trochu nemotorne sa pokúšajú prejaviť si vzájomnú spolupatričnosť. No iba tak, aby ich nezahanbila v očiach návštevníka 마이크로소프트 픽스잇 다운로드. Zdalo by sa im totiž nemiestne hovoriť nahlas o niečom ako je láska.

Keď návšteva odíde, vrátia sa do svojej namosúrenej kukly, opäť si lezú na nervy alebo sa bez slov tolerujú a ich pocity kolíšu aj podľa toho, či ich práve trápia boľavé kĺby alebo sa tešia z pekného slnečného dňa 기생수 파트1 자막 다운로드.

[singlepic id=24190 w=320 h=240 float=right]Keby sa však na chvíľu obzreli späť, do tej chvíle, kedy sa rozhodovali o svojom vzťahu, zistili by, že ich rozhodnutie bolo slobodné 신서유기 6 3화 다운로드. Že sa dobrovoľne zaviazali vytrvať v dobrom i v zlom a keby boli trochu menej naštvaní, spoznali by, že čosi ako láska, aj keď trochu zaprášená ich vlastne sprevádza po celý život our story. A možno by zistili, že keby trochu viac na svojom vzťahu popracovali, zaujímali sa jeden o druhého, priniesol by im viac radosti.

Hoci môj život v tomto meste nebol ani zďaleka nedeľná prechádzka letným mestským parkom, napriek tomu sa nehanbím povedať – I love Piešťany! Netvrdím, že náš vzťah je ideálny, ale je to môj domov a vždy bude, aj keby ma vietor na staré kolená zavial kamkoľvek. Dokonca sa občas, podľa svojich možností, pokúšam na našom vzájomnom vzťahu popracovať a zaujímať sa o to, čo sa v meste deje. Faktom je, že odozva z druhej strany prichádza len málokedy (napríklad keď treba zaplatiť dane ).

No a čo? Aspoň nemám pocit, že žijem v upadajúcom bordeli! Čo robíte vy, aby ste to zmenili?

Autor: Adriana Drahovská

REKLAMA