Úvod Blogy Blog Lukáša Turňu: Predajná akcia s darčekmi zdarma? Radšej si ju overte…

Blog Lukáša Turňu: Predajná akcia s darčekmi zdarma? Radšej si ju overte…

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Určite sa už aj vám dostali do schránky letáky, ktoré vám sľubovali darčeky zadarmo, ak sa zúčastníte reklamnej akcie, zdravotnej prehliadky, alebo ochutnávky 퀵타임 플레이어 다운로드. Realita je tá, že to všetko zadarmo vlastne vôbec nie je. Práve naopak. Budete sofistikovanými metódami donútení kúpiť si predražený nezmysel, na ktorý budete mať v lepšom prípade dostatok peňazí a v tom horšom podpíšete úver s úžerníckym úrokom 라이트룸6 다운로드. V konečnom dôsledky tak môžete prísť o stovky až tisíce eur. Ak uvidíte bombastickú reklamu, ktorá vám sľubuje modré z neba, zbystrite pozornosť a nenechajte sa oklamať future section on the other side of the border. Môžete si ponuku dokonca nechať preveriť.

 ilustrák_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

REKLAMA

kia-042015-500

Akcie podobného typu sa zameriavajú prevažne na starších ľudí, ktorých dokážu mladí predajcovia ľahšie zmanipulovať Free nursery rhyme download. Niektoré z letákov napríklad vyslovene lákajú občanov nad päťdesiat rokov, ostatní musia za služby alebo produkty zaplatiť. Spoločnosť, ktorá niečo také ponúka, sa však dopúšťa priestupku v zmysle zákona 250/2007 o ochrane spotrebiteľa tým, že zjavne zvýhodňuje určitú skupinu spotrebiteľov Download the business registration card. Často je potrebné, aby sa záujemcovia dopredu objednali a tým získajú obchodníci kontrolu nad tým, kto sa môže respektíve nemôže prezentácie zúčastniť 시사기획 창 다운로드.

Prezentácie prebiehajú zväčša podľa rovnakého kľúča. Občania sú presviedčaní o výnimočnosti ponúkaných vecí, predajcovia na nich sypú množstvo informácií a faktov pps. Plne je využívaný prvok masovosti akcie, kedy je jednotlivec konfrontovaný s názorom skupiny. Ten, čo si odmietne niečo kúpiť je dehonestovaný a urážaný.  Ponúkané produkty sú predávané s výraznými zľavami, ktoré sa len ťažko odmietajú 아틀란 맵 다운로드. Realita je však tá, že i zľavnená predajná cena tovaru je neúmerne predražená a ponúkané výrobky kúpite inde omnoho lacnejšie. Keď sa predsa len niečoho podobného zúčastníte, určite nepodpisujte nič, čo si dôkladne neprečítate Mac vlc. Najlepšie urobíte, ak sa s niekým o papieroch, obsahujúcich vám nejasné formulácie, poradíte. Potom, ako niečo podpíšete, môže byť už na vyjadrenie nesúhlasu neskoro a vy sa strate peňazí jednoducho nevyhnete 네잎클로버 다운로드.

Ak budete mať náhodou podozrenie, že niekto na vás chystá nekalé praktiky, prípadne máte problém s reklamáciou alebo nákupom cez internet, obráťte sa napríklad na Miroslava Antoňáka. Zaoberá sa ochranou spotrebiteľa a bezplatne poskytne rady ako aj právnu pomoc. Nájdete ho na webovej stránke www.antonak.eu.

REKLAMA