Úvod Blogy Adriana Drahovská Blog Adriany Drahovskej: Otvorenie sezóny – ako ho vidíte Vy?

Blog Adriany Drahovskej: Otvorenie sezóny – ako ho vidíte Vy?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny, ktoré sa konalo minulú sobotu, je v Piešťanoch už tradične veľkou udalosťou. Jeho scenár sa odohráva pár rokov podobne s miernymi obmenami – posvätenie prameňov na Kúpeľnom ostrove, sprievod, úvodné slovo, vystúpenia, prestávka a popoludňajší program, ktorý vyvrcholí večerným koncertom nejakej hviezdy v Hudobnom pavilóne v parku Google Hanyoung Translator.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zúčastňujú sa ho spravidla zástupcovia partnerských miest, župy, niekto z politikov a ďalší pozvaní hostia 33 Tekbon download. V parku sú rozmiestnené stánky s ručnou výrobou, občerstvením a nejaké atrakcie pre deti. Ak vyjde počasie, na nohách sú celé Piešťany Download 52 volumes of one piece. Pre organizátorov je to, samozrejme, zakaždým riadna fuška a skláňam klobúk dolu z hlavy za to, že sa im to obvykle podarí zvládnuť bez väčších zádrhelov 윤리경영 다운로드.

Napriek tomu musím povedať, že pri všetkom tom nabitom programe, protokole a hviezdach, mne na otvorení aj tak niečo chýba…

P1030933Niečo ako spoločný duch, aktívne zapojenie sa zúčastnených, nie iba účasť v sprievode, krátka prezentácia či pasívne sledovanie programu.  Asi najviac sa tomu priblížilo vystúpenie mladých tanečníkov zo ZUŠ-ky, pri  ktorom mi až vyhŕkli slzičky dojatia Others are hell 6. Ďalšou zaujímavou novinkou, ktorá tiež na prvý pohľad nesľubovala veľa, ale nakoniec „vypálila“ celkom zaujímavo,  bolo hľadanie Beethovena a nedeľné Národopisné slávnosti Java ftp file download. (A naozaj to nehovorím preto, lebo išlo o myšlienky mojich kolegov z poslaneckého klubu Spoločne pre Piešťany).

Podobne sa ešte pred pár rokmi vyjadril môj kolega Tomáš Hudcovič v článku OLKS chýba nápad a inovácia 명상 음악 mp3 다운로드.

Pravdupovediac, možnosť zapojenia a spolupráce šikovných ľudí z mesta som navrhovala kompetentným ešte pred otvorením pri pracovných stretnutiach, zdá sa však, že mi celkom neporozumeli 알뷰어 다운로드. Možno i preto, lebo som neprišla s konkrétnou aktivitou, ale skôr so zmenou formátu OLKS ako takého.  A to by si zrejme vyžadovalo trochu viac – času, premýšľania, analýz… alebo aj nie 클리앙 윈도우10 다운로드? Ale možno si vy myslíte niečo úplne iné a je to môj subjektívny dojem.

Každopádne, zaujímal by ma názor všetkých, ktorých táto téma osloví 죠죠 슈퍼 파이트 다운로드. A áno, veľa z vás som si už vypočula priamo v sobotu, lenže, sorry, toľko informácií sa jednoducho zapamätať nedá. A čím dlhšie bude plynúť čas, tým rýchlejšie zabudneme….

P1030920Aj preto sme si spolu s poslancami zo Spoločne pre Piešťany pre vás pripravili krátku anonymnú anketu, kde by ste mohli pridať i vaše hodnotenia či návrhy. Má byť tiež spätnou väzbou pre organizátorov. A ak vám všetko, čo sa v sobotu dialo, absolútne vyhovuje tak, ako doteraz, je pre nás všetkých dôležité, vedieť aj túto informáciu. Ak by totiž nový formát nemal byť vítaným oživením, jeho zavedenie by vyznelo ako krok späť.

No nech už bude výsledok akýkoľvek, myslíme si, že ešte i tak existujú rezervy vo význame OLKS, na ktorých by mesto malo popracovať. Či už ako o dôležitom produkte pre cestovný ruch, marketingovej aktivity mesta či jeho podnikateľov alebo aspoň v spolupráci partnerských miest. Napríklad Poděbradčania majú krásne divadielko o objavení ich prameňa a radi by realizovali napríklad kultúrne výmeny, ďalej podnikatelia u nich v stánkoch ponúkajú aj doplnkové atrakcie a hry pre deti, v Maďarsku zasa počas otvorenia sezóny podávajú regionálne špeciality a poskytujú špeciálne zľavy či bonusy …námetov by bolo dosť.

Takže, čo si myslíte Vy? Skúste nám to povedať v ankete!

Obrazok

ANKETA (po kliknutí môžete rovno vypĺňať), Anketový lístok na stiahnutie.

Ešte drobné organizačné pokyny: Anketa je anonymná, môžete ju šíriť ďalej, ak máte záujem. Vyplnené lístky budeme zbierať do konca júna.  Máte niekoľko možností ako poslať odpovede – cez webový formulár ANKETA (najjednoduchšia cesta), stiahnuť si Anketový lístok a vyplnený ho poslať ako prílohu na moju mailovú adresu adriana.drahovska©piestany.sk alebo ho môžete vyplniť v klube ŽiWell na Winterovej ulici, v Piešťanskom pivovare alebo u Dina na Sĺňave. Návrhy, ktoré vyhodnotíme ako použiteľné, si s Vaším dovolením požičiame…ĎAKUJEME.

Adriana Drahovská, poslankyňa MsZ, nezávislá, klub Spoločne pre Piešťany

Prečítajte si aj:

Národopisné slávnosti predstavili ľudovú kultúru

OLKS prinieslo koncerty, tanec i atrakcie pre deti

OLKS chýba nápad a inovácia

REKLAMA