Úvod Bleskovky Záchrancom dievčiny, ktorá sa pokúsila o samovraždu, aj piešťanský policajt Filip Cebo

Záchrancom dievčiny, ktorá sa pokúsila o samovraždu, aj piešťanský policajt Filip Cebo

REKLAMA

O dramatickej udalosti, ku ktorej došlo 15. novembra, keď sa mladá žena pokúsila o samovraždu skokom z Krajinského mosta, sme informovali v piatok Paint. Podľa prvotných informácií mali žene pomáhať dvaja civilisti. Napokon sa ukázalo, že jeden zo záchrancov bol policajt v civile, ktorý náhodne prechádzal okolo chrome 구버전 다운로드. Polícia pre citlivosť prípadu poskytla len veľmi stručné informácie.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

„Policajt pomáha a chráni 24-hodín denne Hot body download. Tieto slová do bodky svojim konaním splnil policajt nstržm. Filip Cebo z Piešťan. Náš kolega išiel v piatok poobede na bicykli okolo Váhu, keď si všimol v rieke dve osoby centos iso 다운로드. Ani na chvíľu nezaváhal a išiel im na pomoc,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Podľa jej vyjadrenia mladej žene práve pomáhal jeden okoloidúci a oboch ich začal unášať prúd vody 제인 도 다운로드. „Filip svojim počinom zachránil životy dvoch ľudí. Mladú ženu vytiahol na breh a odovzdal ju do rúk záchranárom. Vzhľadom na citlivosť prípadu však nemôžeme poskytnúť bližšie informácie,“ povedala M 교육 동영상 다운로드. Linkešová.

TS KR PZ v Trnave / red Foto: KR PZ v Trnave

REKLAMA