Úvod Bleskovky V Piešťanoch si vo štvrtok pripomenieme Nezabudnutých susedov – obete holokaustu

V Piešťanoch si vo štvrtok pripomenieme Nezabudnutých susedov – obete holokaustu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pri príležitosti prijatia antisemitského zákona – Židovského kódexu sa v Piešťanoch, ale i iných mestách a obciach konajú vo štvrtok 9 33 Tekbon download. septembra pietne spomienky na obete holokaustu. Celkovo by si obyvatelia Slovenska mali pripomenúť v rámci projektu Nezabudnutí susedia tieto smutné udalosti na viac ako 60-tich miestach Download 52 volumes of one piece.

„Piešťany si každoročne pripomínajú Deň obetí holokaustu a rasového násilia a preto sa aj zapájajú do tohto celoslovenského projektu dňa 9.septembra 2021 o 10, 00 hod v Parku piety (bývalý Teplický cintorín za Gymnáziom Pierra de Coubertina),“ informovala Piešťanská samospráva 윤리경영 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Program stretnutia bude pozostávať najskôr z rozozvučania zvonov, po ktorom bude  nasledovať  minúta ticha a príhovory. K účastníkom sa zo záznamu prihovorí preživší MUDr Others are hell 6. P. Traubner a  gen. biskup ECAV na Slovensku Mgr. I. Eľko. Prečítané budú tiež mená obetí holokaustu, zapálené sviečky a uložené kamienky Java ftp file download. Dostane sa i na čítanie mien záchrancov a modlitbu za zomretých – Kadiš.

-red-

REKLAMA