Úvod Bleskovky Cinematik odštartoval. Je tu maratón takmer stovky projekcií

Cinematik odštartoval. Je tu maratón takmer stovky projekcií

REKLAMA
Esesko

Medzinárodný filmový festival Cinematik odštartoval. Hostia slávnostného otvorenia v Dome umenia mali možnosť pozrieť si slovenský film 107 Mothers / Cenzorka, ktorý na festivale v Benátkach dosiahol obrovský úspech v podobe Ceny za najlepší scenár Apple sd gothic neo.

Ako prvé sa v utorok o 12-tej otvorilo Akreditačné centrum v Dome umenia erwin4. Prvé projekcie odštartovali už druhej popoludní. Na divákov čaká takmer sto projekcií. Ich kompletný program nájdete tu 2conv 다운로드.  Premietať sa bude na šiestich miestach pričom tento rok už nebude chýbať ani Prírodné kino. Projekcie sa uskutočnia aj v kultúrno-kreatívnom centre Arta x as a character.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Od pondelka 13.9.2021 patrí okres Piešťany  do  oranžovej fázy (Ostražitosť) Covid automatu. Na základe aktuálne platných opatrení je prístup do všetkých kinosál umožnený iba plne zaočkovaným návštevníkom Myway download.

Pod „plne očkovanou osobou“ sa rozumejú osoby, ktoré sú 14 dní po druhej dávke dvoj-dávkovej vakcíny, alebo 21 dní po jedno-dávkovej vakcíne prípadne 14 dní po akejkoľvek dávke, ak osoba prekonala ochorenie COVID-19 za ostatných 180 dní.

Exteriérové podujatia (Bažant Kinematograf, Prírodné kino) budú zdarma a dostupné v režime „základ“, teda bez potreby preukázania sa akýmkoľvek dokladom.

Zdroj: MFF Cinematik / -red- Foto: FB Cinematik

REKLAMA