Úvod Bleskovky Schody Domu umenia idú rekonštruovať. Swietelsky-Slovakia má v Piešťanoch už tretiu zákazku

Schody Domu umenia idú rekonštruovať. Swietelsky-Slovakia má v Piešťanoch už tretiu zákazku

Víťazom elektronickej aukcie na dodávateľa rekonštrukcie vstupného schodiska Domu umenia sa stala firma Swietelsky- Slovakia. S prácami by sa malo začať už v najbližších dňoch, pričom ukončené majú byť do štyroch mesiacov 무료 성경 듣기 다운로드. Firma už v Piešťanoch realizuje rekonštrukciu Kolonádového mosta a v dohľadnej dobe by mala začať aj s rekonštrukciou Krajinského mosta.

Schody si rekonštrukciu vyžadovali už dlhší čas 피파17 다운로드. Jednotlivé stupne sa hýbali a boli nebezpečné.

Zmluvu o rekonštrukcii podpísal Umelecký súbor Lúčnica, pod ktorý Dom umenia patrí, s dodávateľom na konci júna 닥터후 시즌1 다운로드. Podľa nej má firma na rekonštrukciu 112 dní od protokolárneho odovzdania staveniska. Celková cena bola zmluvne dohodnutá na približne 380-tisíc eur Premier Pro 2.0. V tomto roku však bude nižšia, pretože aj rozsah vykonaných prác bude nižší.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba

Podľa dodatku, ktorý už zmluvné strany podpísali a zverejnili, sa časť práce presunie do druhej etapy realizovanej v roku 2020 Smurf game. Na budúci rok by sa tak malo realizovať osvetlenie, odvodňovací žľab pod schodami, dodávka kociek, inžinierska činnosť a očistenie povrchu betónových konštrukcií tlakovou vodou. Cena týchto prác bola v dodatku vyčíslená na 83 692 eur.

-th-

REKLAMA