Úvod Bleskovky Rakety a delobuchy sú v Piešťanoch zakázané. Výnimka trvá len tri hodiny

Rakety a delobuchy sú v Piešťanoch zakázané. Výnimka trvá len tri hodiny

REKLAMA
Knebl

Od roku 2016 platí v Piešťanoch Všeobecné záväzné nariadenie o používaní pyrotechnických výrobkov na zábavné účely. Podľa neho je zakázané v katastri mesta používať pyrotechnické výrobky kategórie F2, F3, P1, T1 Download Dougilty. Výnimka, kedy sa môžu odpaľovať petardy a rakety pre zábavné účely, je len počas troch hodín na prelome rokov.

Počas roka je možné v zmysle VZN neobmedzene používať len výrobky kategórie F1 유튜브 레드 pc 다운로드. Sem patria rôzne motýle, bzučiaky, píšťalky, fontánky, či prskavky a detská pyrotechnika.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Pyrotechnické výrobky kategórií F2, F3, P1, T1 je možné používať v Piešťanoch a Kocuriciach 31 인스타그램 이미지 다운로드. decembra v čase od 22:00 hodiny do 01:00 hodiny nasledujúceho kalendárneho dňa. Do kategórie F2 patria napríklad obľúbené rímske sviece, fontány s väčším rozptylom či niektoré druhy kompaktov, rakiet a delobuchov, teda všetky výrobky s takzvanou hvízdavou náplňou Download The Dark Knight. Kategória F3 zahŕňa rakety, delobuchy alebo kompakty, ktoré predstavujú stredne veľké nebezpečenstvo a sú určené len na používanie na veľkých otvorených priestranstvách 사사로운 토크 다운로드.

Ohňostroje počas podujatí, ktoré sú organizované, alebo spoluorganizované Mestom Piešťany sa môžu konať v ktorýkoľvek deň počas roka 2018 수능 다운로드. Zábavnú pyrotechniku si obyvatelia môžu užiť aj v rámci povolených ohňostrojových prác, na ktoré bol udelený písomný súhlas Mesta Piešťany 용비불패 컬러판 다운로드.

-inf- Zdroj:  ekopyro.sk

REKLAMA