Úvod Bleskovky Od januára sa bude za verejné korčuľovanie opäť platiť

Od januára sa bude za verejné korčuľovanie opäť platiť

REKLAMA
Esesko

Piešťanci mali tri a pol roka verejné korčuľovanie zadarmo. Mesto Piešťany totiž v rokoch 2016 až 2018 preplácalo nájomcovi zimného štadióna, spoločnosti ŠHK37 Piešťany, kompletné náklady na energie a bezplatné verejné korčuľovanie bolo zmluvnou podmienkou webcam central 다운로드. Aktuálne samospráva prepláca energie do výšky 149 373 eur za rok. Nájomca štadióna na sociálnej sieti oznámil, že od januára 2020 bude korčuľovanie opäť spoplatnené Download colorpop.

Spoločnosť Športový hokejový klub 37 Piešťany, nástupca po ŠHK37 Piešťany, ktoré skončilo v likvidácii, žiadala samosprávu o dofinancovanie nákladov na energie aj v roku 2019 공사계약서 양식 다운로드. Vedenie mesta sa však vyjadrilo, že nemá voľné prostriedky a požiadavka sa tak ani nedostala na rokovanie zastupiteľstva. Platí tak dodatok č your retirement certificate. 10 k nájomnej zmluve zimného štadióna, kde sa samospráva zaviazala preplácať energie rádovo vo výške 150-tisíc eur za rok. Celkovo stojí prevádzka zimného štadióna, čo sa týka energií, do 200-tisíc eur snaps fonts.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Na základe neobnovenia zmluvy o bezodplatnom verejnom korčuľovaní pre návštevníkov zimného štadióna v Piešťanoch s vlastníkom športoviska Mestom Piešťany, Vám oznamujeme, že dňom 1 장난스런키스 2019 다운로드. januára 2020 bude verejné korčuľovanie spoplatnené,“ informoval nájomca štadióna na sociálnej sieti. Dospelí budú za korčuľovanie platiť 3 eurá, deti do 12 rokov 1,5 eura a doprovod 1,5 eura Word style download.

-th-

REKLAMA