Úvod Bleskovky Pivovar ŽiWell najobľúbenejším pivovarom kraja. Teraz bojuje o celoslovenské prvenstvo

Pivovar ŽiWell najobľúbenejším pivovarom kraja. Teraz bojuje o celoslovenské prvenstvo

REKLAMA
Skola Rakovice

Piešťanský pivovar ŽiWell uspel v ankete o najobľúbenejší pivovar trnavského kraja, ktorú zrealizoval portál opive.sk. Vďaka tomu teraz bojuje o primát v rámci celého Slovenska 라이젠 다운로드. Ak ho chcete podporiť, na hlasovanie zostávajú už len necelé tri dni.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Do finále ankete o Najobľúbenejší pivovar Slovenska sa dostali víťazi krajských hlasovaní a pivovar, ktorý dostal na druhom mieste najväčší počet hlasov Komodo Time Machine. Oproti krajským kolám je hlasovanie zmenené a hlasuje sa formou Google Forms. Hlas teda môže len človek, ktorý má účet napríklad na službe Gmail Lee Sun-hee's song. „Veríme, že takýto účet má drvivá väčšina čitateľov. K tomuto kroku sme pristúpili preto, aby sme výraznou mierou zakázali manipulovanie s hlasmi reverse trial pc. Zároveň budeme od vás požadovať aj emailovú adresu,“ informovali organizátori.

Hlasovanie končí končí 16 sound file. decembra o 21:59. Víťazi ankety Najobľúbenejší pivovar Slovenska budú vyhlásení 18. decembra. Ceny získajú aj traja hlasujúci.
-red-

REKLAMA