Úvod Bleskovky Piešťanská firma spúšťa požičovňu elektriny

Piešťanská firma spúšťa požičovňu elektriny

REKLAMA

Piešťanská spoločnosť zaoberajúca sa predajom energií spúšťa novú službu v podobe požičovne elektriny. Ak doma vyrábate elektrinu napríklad z fotovoltických panelov môžete jej prebytok poskytnúť do požičovne a vybrať si ju naspäť, keď budete potrebovať 소규모 아카시아 밴드 다운로드.

 

„Ponuka je určená všetkým domácnostiam, ktoré elektrinu nielen odoberajú, ale ju aj vyrábajú ld플레이어 다운로드. A to nielen tým, ktoré sa zapojili do projektu „Zelená domácnostiam“, ale aj tým, ktoré sa rozhodli pre výrobu elektriny z obnoviteľných zdrojov bez štátnej podpory,“ informovala spoločnosť Magna Energia ebs 연계교재 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Mechanizmus požičovne je postavený na zapožičaní prebytku elektriny firme a jej následnom vrátení vtedy, keď ju domácnosť potrebuje Download the car game. Napríklad, keď vyrábate elektrinu z fotovoltaických panelov, dostanete ju späť večer po zotmení, prípadne ráno pred východom Slnka. Podľa správy spoločnosti si elektrinu dokonca môžete požičať ešte pred tým, než ju vyrobíte, stačí, že ju neskôr vrátite 윈도우 공식 다운로드.

Za službu sa nemá platiť žiaden fixný paušál. Domácnosti vyrábajúce energiu majú platiť iba za službu prevzatia zodpovednosti za odchýlku na výrobnom zariadení, ktorá je zákonnou podmienkou pre každý výrobný zdroj.

-red- Zdroj: Magna Energia

REKLAMA