Úvod Bleskovky O eurobankovku bol enormný záujem. Ľudia na ňu čakali v rade od...

O eurobankovku bol enormný záujem. Ľudia na ňu čakali v rade od štvrtej ráno

REKLAMA

Na hradoch Beckov a Čachtice spustili v sobotu 6. apríla predaj zberateľskej eurobankovky s nominálnou hodnotou 0 eur. Eurobankovka sa predáva po tri eurá a na Beckove na ňu ľudia čakali v rade ráno od štvrtej json-simple-1.1.jar.

„Beckov je známy aj ako bláznov hrad a v sobotu bolo u nás naozaj bláznivo 잠깐만 다운로드. Ľudia už od štvrtej ráno čakali v rade, aby si kúpili eurobankovku s beckovským motívom a neodradilo ich ani bláznivé aprílové počasie. Každému sa však ušlo,“ informoval Hrad Beckov na svojej facebookovej stránke Download the Antagonistic Army.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Na hrade ako prví na Slovensku zorganizovali aukciu eurobankoviek so špeciálnymi číslami. Dražilo sa prvých desať čísiel v sérii Beckov a Čachtice, ako aj čísla 100, 1000, 666, 777, 888 python selenium files. Podarilo sa tak získať 1255 eur, ktoré budú spravodlivo rozdelené medzi Hrad Beckov a Čachtický hrad, ktoré sa budú aj vďaka týmto peniazom rekonštruovať 불독맨션 다운로드.

„Asi najkrajší moment však bol, keď 6-ročný Gabriel z prasiatka vytiahol všetky svoje úspory, čo bolo 9 eur, a veľmi dúfal, že práve on vyhrá bankovku s číslom 6 Summer to Kikujiro. Nik mu nechcel pokaziť radosť, dokonca ani tí najskalnejší zberatelia sa do tejto aukcie nezapojili, a chlapec svoju bankovku napokon získal. A práve toto bol ten moment, keď sme vedeli, že to všetko malo zmysel, aj keď to na začiatku vyzeralo naozaj bláznivo,“ dodávajú Beckovčania 이지툰 다운로드.

Na oboch hradoch otvorili v prvý aprílový víkend oficiálne sezónu podujatím Tri kľúče pre Katarínu 한글과컴퓨터 사전 다운로드. V ďalších týždňoch bude bohatý program pokračovať aj v spolupráci s Plaveckým hradom.


-red- Zdroj: FB Hrad Beckov Foto: FB Hrad Beckov a Čachtický hrad

REKLAMA