Úvod Bleskovky Mesto chce novú atletickú dráhu

Mesto chce novú atletickú dráhu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Atletická dráha na futbalovom štadióne v Piešťanoch by mohla prejsť rekonštrukciou. Mesto plánuje obstarať projektovú  dokumentáciu na jej modernizáciu 크로니클 영화 다운로드.

Atletická dráha – futbalový štadión

Peniaze na projektovú dokumentáciu by malo schváliť mestské zastupiteľstvo na svojom aprílovom rokovaní v rámci zmien rozpočtu 블리자드 앱 다운로드. Naplánovaná je suma 7000 eur, krytá predajom majetku.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Už vlani piešťanské mestské zastupiteľstvo schválilo 60-tisíc eur na realizáciu dráhy 무인도 생존 다운로드. Peniaze boli pôvodne navrhované na navýšenie dotácií pre športové kluby, ale pri hlasovaní prešla varianta ich alokácie na modernizáciu atletického oválu You can't download. Prostriedky mohli byť použité aj na projekt, avšak radnica v tejto veci nekonala a do nového rozpočtu, ktorý schvaľovalo už súčasné zastupiteľstvo sa položka nedostala. 

Vlani navštívili Piešťany predstavitelia Slovenského atletického zväzu, ktorí deklarovali o záujem o spoluprácu Download baby driver subtitles. Piešťany sú podľa nich pre slovenskú atletiku strategické miesto 격동고딕 ttf 다운로드.

Odhadované náklady na realizáciu 400 metrového okruhu so 6 dráhami a so sektormi pre skok do výšky a diaľky na futbalovom štadióne sú 450 000 eur evernote 다운로드. Vlani bol súkromný investor pripravený prispieť sumou vo výške 50 000 eur a Slovenský atletický zväz prisľúbil financovanie projektovej dokumentácie v hodnote 12 000 eur malware samples. Mesto podľa návrhu zmien rozpočtu ide teraz robiť projekt za vlastné.

-th-

REKLAMA