Úvod Bleskovky Kúpalisko Eva otvoria v prvú júnovú sobotu

Kúpalisko Eva otvoria v prvú júnovú sobotu

REKLAMA

Kúpalisko Eva otvoria pre verejnosť v sobotu 1. júna od 12:00 h. Podobne to bude aj v nedeľu. Oba dni sa na Eve koná vodnopólový turnaj Naruto v Bleach 3.3 Download.

Prevádzkovateľ, ktorým je Klub vodného póla Kúpele Piešťany, informoval, že pri príležitosti Medzinárodného dňa detí bude možné využiť 50 percentnú zľavu na vstupné 램프의 요정 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba

Kondičné plávanie pre verejnosť začína v pondelok 3. júna o 7:00 h. Kúpalisko by malo byť v prevádzke až do septembra, teda štyri mesiace java 8 version.

Vodnopólistom sa podarilo získať areál kúpaliska do prenájmu na ďalších desať rokov od vlastníka, ktorým sú Slovenské liečebné kúpele 주짓수 다운로드.

Podľa zverejneného cenníka na webstránke kúpaliska má celodenná vstupenka pre dospelého stáť 5 eur klot golden microphone. Dieťa do 6 rokov v sprievode dospelej osoby má vstup zdarma. Deti od 6 do 12 rokov zaplatia za celodenný vstup 3,5 eura rovnako ako dôchodcovia a ZŤP Iglus. Po 16-tej je vstupné lacnejšie. Ak chcete využiť vodnú šmýkačku euro si priplatíte.

-red-

REKLAMA