Úvod Aktuality Zuzana Svrčeková šéfkou Rezortu nebude, starostovia obcí ju na valnom zhromaždení...

Zuzana Svrčeková šéfkou Rezortu nebude, starostovia obcí ju na valnom zhromaždení nepodporili ani na druhý raz

REKLAMA

Rezort Piešťany by mal mať nového  predsedu predstavenstva, keďže Peter Tremboš sa vzdal v decembri minulého roka funkcie. Poslanci piešťanského mestského zastupiteľstva odhlasovali, že by ho mala nahradiť poslankyňa Zuzana Svrčeková overseas music. Tú však valné zhromaždenie oblastnej organizácie cestovného ruchu ani na dva pokusy nezvolilo do funkcie. Nepodporilo ju dostatočné množstvo zástupcov obcí Download Arirang News.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Valné zhromaždenie, na ktorom mali poslankyňu piešťanského mestského zastupiteľstva zvoliť do funkcie sa uskutočnilo v pondelok 18 Python opencv. februára. Post predsedu predstavenstva v oblastnej organizácii obsadzujú samosprávy a doteraz to bol kandidát najsilnejšej, teda Mesta Piešťany 디아블로 2 다운로드. Najskôr od vzniku Rezortu Piešťany šéfoval predstavenstvu vtedajší primátor Remo Cicutto a v minulom volebnom období poslanec Peter Tremboš gate of steiner. Ten sa po minuloročných voľbách vzdal funkcie s odôvodnením, že reflektuje  výsledok a chce umožniť novému vedeniu mesta a poslaneckému zboru mať v Rezorte zástupcu, ktorý vzíde z ich návrhu. 

Zuzanu Svrčekovú nepodporili starostovia obcí

Piešťanské mestské zastupiteľstvo schválilo na svojom rokovaní v januári, že za predsedníčku predstavenstva má primátor Peter Jančovič na valnom zhromaždení navrhnúť poslankyňu Zuzanu Svrčekovú 구글 드라이브 스트림 다운로드. Tak sa aj udialo, avšak pri hlasovaní nezískala dostatočnú podporu zástupcov samospráv, keď na to, aby bola zvolená, muselo za ňu hlasovať 60 percent z nich 항아리 게임 무료 다운로드. Opakované rokovanie valného zhromaždenia bolo zvolané na stredu 20. februára. Ani na ňom však za Zuzanu Svrčekovú nehlasovalo dostatočné množstvo starostov a podporil ju len primátor Peter Jančovič Download the communication program.

Členmi Rezortu Piešťany za samosprávy sú Mesto Piešťany a obce Moravany nad Váhom, Veľké Orvište a Ostrov. Podľa starostu obce Ostrov Jozefa Tkácza došli starostovia k zhode, že by mal Rezort Piešťany viesť iný človek a navrhnutá poslankyňa, pričom z jeho strany určite nešlo o nič osobné keďže pani Svrčekovú nepozná If only download. „Ja som bohužiaľ trochu zdravotne indisponovaný, takže som sa nemohol tento rok zúčastniť žiadneho stretnutia. Pani Svrčekovú osobne nepoznám, neprišiel som s ňou do kontaktu, čiže pre mňa ona nie je človek voči, ktorému by som niečo mal Download 13 versions of Team Viewer. Zhodli sme sa však, že v našom záujme (obcí pozn. redakcie) je podporiť iného kandidáta. Z našej iniciatívy vyšla výzva na tri mená pre mestské zastupiteľstvo, ktoré je vo štvrtok,“ povedal na margo hlasovania Jozef Tkácz. Podľa starostu ak bude niekto z navrhnutých súhlasiť a stotožní sa s ním aj poslanecký zbor Mesta Piešťany, nemajú problém akceptovať zástupcovia obcí tohto kandidáta.

O stanovisko k situácii sme požiadali aj Zuzanu Svrčekovú, ktorá napísala, že sa vyjadrí po rokovaní mestského zastupiteľstva. Po ňom bude zrejme známe aj meno, ktoré by mal primátor Peter Jančovič predostrieť na ďalšom valnom zhromaždení OOCR naplánovanom na začiatok marca.

Text a foto: -th- 

REKLAMA