Úvod Aktuality Župan rokoval s konzulom o leteckom spojení Piešťan a Kréty

Župan rokoval s konzulom o leteckom spojení Piešťan a Kréty

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Turistická výmena bola hlavnou témou rokovaní župana Tibora Mikuša s honorárnym konzulom SR na Kréte. Jej obyvateľov chcú prilákať na kúpeľnú aj loveckú turistiku. 

letisko lietadlo

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Paterakis Stavros viedol delegáciu podnikateľov, ktorá prišla na Slovensko začiatkom januára Download the 10-year financial statement. V jej závere navštívili aj Trnavu. „Honorárny konzul pre médiá vyjadril spokojnosť s návštevou a jej výsledkami. Podčiarkol možnosti ostrova Kréta ako obľúbenej turistickej destinácie pre Slovákov,“ informoval Ivan Krajčovič z komunikačného oddelenia kraja 반헬싱 다운로드.

Župan Tibor Mikuš podľa jeho slov potvrdil, že v prvom rade hovorili o rozšírení obojstranne prospešnej spolupráce. „To znamená turistickú výmenu a organizáciu stretnutí turistických a obchodných komôr web-Korean drafter. Navrhol som možnosť, aby lietadlá na Krétu mohli lietať z piešťanského letiska, v meste sú svetoznáme kúpele, ktoré by mohli záujemcom ponúknuť svoje služby Tomcat mass file. Hovorili sme aj o tom, žeby obyvatelia ostrova mohli chodiť loviť na Slovensko. Je to teda niekoľko tém a verím že aspoň niektoré prinesú želaný úspech,“ povedal predseda Trnavského samosprávneho kraja 모바일 댄싱오니 다운로드.

Text: Martin Palkovič Foto: Tomáš Hudcovič

REKLAMA