Úvod Aktuality Župa pomôže pri celoplošnom testovaní

Župa pomôže pri celoplošnom testovaní

REKLAMA
Skola Rakovice

Trnavský samosprávny kraj poskytne súčinnosť pri celoplošnom testovaní obyvateľstva na ochorenie Covid-19, ktoré je organizované Ministerstvom obrany SR, Ministerstvom zdravotníctva SR, okresnými úradmi a obcami a mestami 가디언즈 오브 갤럭시 vol.2 다운로드.

Župa poskytne priestory 22 stredných škôl vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti, v ktorých budú zriadené odberové miesta 백일의 낭군님 7화 다운로드. Nachádzajú sa vo všetkých siedmich okresných mestách.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Vyčlenená bude aj časť kapacít svojich stredoškolských internátov pre vojenský a zdravotnícky personál podieľajúci sa na testovaní 마이크로소프트 오피스365 다운로드.

Sekciou krízového riadenia Ministerstva vnútra Slovenskej republiky bola župa prostredníctvom združenia samosprávnych krajov SK 8 požiadaná o súčinnosť pri poskytovaní dostupných informácií časti o zdravotníckych pracovníkoch pôsobiacich na jej území 스키 사파리 다운로드. Tieto by mohli slúžiť okresnému úradu v sídle kraja jednak pre účely celoplošného testovania, ako aj na koordináciu fungovania ústavných zdravotníckych zariadení Runday download.

Kraj zároveň aktívne rozširuje informácie o možnostiach zapojenia sa verejnosti do operácie Spoločná zodpovednosť. Okrem zdravotníkov, ktorí sa môžu prihlásiť cez centrálny elektronický formulár, sa župa podieľa na hľadaní a motivovaní dobrovoľníkov, ktorých hľadajú obce a mestá na administratívne zvládnutie testovania.

Zdroj: Tlačová správa TTSK

REKLAMA