Úvod Aktuality Župa pomôže piešťanským plavcom. Plaváreň by mohla stáť v areáli záhradníckej školy

Župa pomôže piešťanským plavcom. Plaváreň by mohla stáť v areáli záhradníckej školy

REKLAMA
Esesko

Trnavský župan Jozef Viskupič sa stretol s občianskymi aktivistami, ktorí sa dlhodobo zasadzujú o rozvoj možností plaveckých športov v Piešťanoch 시크릿쥬쥬 11기 다운로드. So zástupcami občianskeho združenia Bazén Piešťany a najúspešnejšou slovenskou plavkyňou Martinou Moravcovou hovoril o prevádzke jediného pre verejnosť celoročne prístupného bazéna v Piešťanoch, ako aj o zámere výstavby novej krytej plavárne v kúpeľnom meste 저벅가 다운로드.

Ako uviedol trnavský župan Jozef Viskupič, „župa pomôže plavcom a vodnopólistom v Piešťanoch. Občianskemu združeniu Bazén Piešťany poskytneme okamžitú finančnú pomoc vo výške 5 tisíc eur na prevádzku bazéna, ktorý má v nájme 혜화동 다운로드. Hasíme tak situáciu spôsobenú meškajúcou dotáciou od mesta Piešťany, o ktorej by mali tamojší poslanci rozhodovať až v auguste.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

OZ Bazén Piešťany aktuálne prevádzkuje jediný pre verejnosť celoročne prístupný bazén v Piešťanoch 지하철 앱 다운로드. Ten sa nachádza v Adeli Medical Center a má 25 metrov, pričom ho využíva aj vyše 400 členov klubov športového plávania a vodného póla full Pinterest image.

Občianske združenie má navyše spracovanú štúdiu novej krytej plavárne. O umiestnení plavárne ešte nie je definitívne rozhodnuté. Ako na stretnutí vyplynulo, jej výstavba je plánovaná v blízkosti futbalového štadióna alebo v areáli Strednej odbornej školy záhradníckej v Piešťanoch.

Druhú uvedenú možnosť župan pripustil v kontexte prebiehajúcej diskusie o ozdravovaní siete škôl a školských zariadení, v rámci ktorej je plánované spojenie záhradníckej školy s SOŠ rozvoja vidieka v Rakoviciach.

„Dnes prirodzene počítame so zachovaním botanickej záhrady, ovocného sadu či rozária. Viem si však predstaviť aj takúto alternatívu umiestnenia novej krytej plavárne. Tá by mala niesť meno Martiny Moravcovej, bezpochyby najväčšej hviezdy piešťanských plaveckých športov,“ doplnil J. Viskupič.

Zdroj: Tlačová správa TTSK Vizualizácia: Centroprojekt – Arch-Z-Studio

REKLAMA