Úvod Aktuality Zosuv na Červenej veži nesmú odstrániť, ale cestu na Ratnovce sprejazdnia

Zosuv na Červenej veži nesmú odstrániť, ale cestu na Ratnovce sprejazdnia

REKLAMA
Esesko

Odstránenie včerajšieho zosuvu pôdy na Červenej veži potrvá najmenej týždeň. Svah treba odvodniť, zemina musí preschnúť, až potom ju môžu začať odpratávať 닌텐도 마리오카트 다운로드. Inak by hrozil ďalší zosun. Cesta II/507 bola zosuvom ohrozená taktiež, s dopravnými obmedzeniami by však mohla byť prejazdná už dnes večer Mac Civilization.

[singlepic id=50743 w= h= float=center]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pohľad na zosuv zo záhrady rodinného domu, ktorý bol priamo ohrozený

K zosuvu pôdy prišlo včera okolo 13.00 h game booster. Podľa starostu obce Banka Jaroslava Janečka sa najprv zosunulo približne 50 kubíkov zeminy. Zosuv však pokračoval a aktuálne podľa jeho odhadu leží na ceste smerujúcej na vrchol Červenej veže asi 1 500 kubíkov zeminy 영화 넬 다운로드.

Príčinou zosuvu je voda, ktorej pôvod zatiaľ zostáva neznámy. „Vodovody sú odstavené, takže je pravdepodobné, že sa tam objavil prameň, ktorý dodnes nikto nespozoroval,“ povedal starosta Jaroslav Janeček Microsoft Explorer 11.

Odborné stanovisko geológov zo Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra zatiaľ nebolo oficiálne zverejnené. Podľa informácií z miesta nehody by mohlo ísť o kombináciu ľudskej činnosti a prírodných faktorov Pokemon Ruby.

Zosunutá pôda stále vlhne, pričom kompetentní pripravujú pomocou ťažkej techniky odvodnenie svahu. Odstraňovanie zosuvu bude môcť začať, až keď zemina na ceste preschne Need for Speed Edge. Dovtedy bude cesta na Červenú vežu uzavretá.

[singlepic id=50742 w= h= float=center]

Zasunutý svah je plný vody

Podľa starostu majú obyvatelia blízkych domov aj návštevníci hotela k dispozícii prístupovú cestu okolo cintorína, ktorú dala obec spevniť štrkom a rozšíriť, aby po nej prešlo aj hasičské auto 칠협오의 다운로드.

Cesta II/507 z Piešťan smerom na Ratnovce by mala byť prejazdná dnes večer. Musí o tom rozhodnúť krízový štáb. Podľa predbežných informácií budú môcť pod Červenou vežou prechádzať autá v jednom jazdnom pruhu a dopravu budú riadiť prenosné semafory Download Crackapp.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA