Úvod Aktuality Časť svahu na Červenej veži sa zosunula na cestu

Časť svahu na Červenej veži sa zosunula na cestu

REKLAMA
Esesko

Dnes popoludní sa zosunula časť svahu na Červenej veži na cestu smerujúcu na vrchol lesoparku. Momentálne je neprejazdná, či hrozí ďalší zosuv, zatiaľ nie je jasné 소아온 오디널 스케일 다운로드. Náš redaktor je na mieste, čoskoro vám prinesieme podrobnejšie informácie.

[singlepic id=50726 w=560 h=375 float=center]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Okolo jednej popoludní sa začal zosúvať svah s asi desiatimi stromami na cestu hneď za prudkou ľavotočivou zákrutou na začiatku stúpania fifa 15 다운로드. Zosuv trval približne hodinu. Momentálne je cesta zavalená a polícia ju hneď dole uzavrela. Obyvatelia bývajúci v tejto časti Banky, či hoteloví hostia sa hore autom nedostanú Plus token download. Jediná možnosť  je ísť od centra obce Banka po nespevnenej komunikácii k hotelu Panoráma.

Na mieste sú hasiči, báger a policajti 오토캐드 2012 한글판 다운로드. Hasiči si lokalitu už osvetlili prenosnými reflektormi a chystajú sa popadané stromy popíliť. Po ich odstránení by mal báger odstrániť hlinu a cestu sprejazdniť Download The cruel angel Teze.  Či to bude hneď alebo až neskôr zatiaľ nie je jasné, pretože zo svahu vyteká voda.

Záchranári zatiaľ nevedia akého je pôvodu, či ide o prasknutý vodovod, kanalizáciu, alebo o vodu nazhromaždenú v masíve day day. Zosunutá masa hliny spomaľuje tok vody, tak brzdí prípadný ďalší posun svahu. Likvidácia zosuvu bude pravdepodobne trvať dlhšie.

DSCN6571

Túto fotku zosunutého svahu nám v stredu dopoludnia poslala čitateľka

Podľa očitého svedka sa menšia časť svahu zosunula okolo 13.00 h 고독한 미식가 시즌5 다운로드. Na miesto boli privolaní obecní zriadenci, aby popílili spadnuté stromy a cestu uvoľnili. Počas toho však prišlo k zosuvu oveľa väčšej časti svahu, ktorá zo sebou zobrala aj niekoľko ďalších stromov. Pôda sa zastavila až na zábradlí stojaceho pri ceste a prejazd úplne zablokovala Mid 24 o'clock download.

„Ak by zosuv pokračoval, môže byť ohrozený aj dom, ktorý je tesne nad tým. Takisto by to mohlo pokračovať aj dole na cestu,“ povedal jeden z mužov, ktorí boli k nehode privolaní ako prví Office365 Excel Download. Podľa jeho slov sa našťastie nikomu nič nestalo.

Doplnené 17.46 h: Práce na odstránení zosuvu sú príčinou dočasnej uzávierky cesty pod Červenou vežou, z Piešťan smerom na Ratnovce, ktorá začala približne o 17.00 h 큐라 프로그램 다운로드. Dopravu riadia policajti a na Krajinskom moste vznikajú kolóny. Podľa posledných informácií bude v tomto úseku cesta II/507 uzatvorená až do rána.

[singlepic id=50732 w=560 h=375 float=center]

[singlepic id=50727 w=560 h=375 float=center]

[singlepic id=50728 w=560 h=375 float=center]

[singlepic id=50729 w=560 h=375 float=center]

[singlepic id=50730 w=560 h=375 float=center]

[singlepic id=50731 w=560 h=375 float=center]

Foto: Martin Palkovič

REKLAMA