Úvod Aktuality Značku zhodili vandali, stačilo im ale málo

Značku zhodili vandali, stačilo im ale málo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zlomenú značku na Rázusovej ulici majú na svedomí dvaja mladíci, ktorí ju zhodili minulý víkend počas noci zo soboty na nedeľu. O koho ide, sa podľa vyjadrenia mestskej polície zo záznamu nedá rozoznať Great Escape 1 episode. Kamery  však ukázali, že im stačilo sa len trochu oprieť, aby skončila na zemi. Stĺp, ktorý značku držal, už bol totiž značne skorodovaný.  Náčelník Marcel Mihalik sa vyjadril, že okolie budú monitorovať hliadky častejšie, najmä počas piatkových a sobotných nocí 토크온 모바일 다운로드.

Po uverejnení článku sa totiž na našej FB stránke objavilo viacero komentárov s odkazmi na podobné vyčíňanie podgurážených návštevníkov neďalekých nočných barov Zumba Dance Download.  „Každý víkend to isté, pred zrúcaninou LIPA – krásnym vchodom na pešiu zónu v Piešťanoch – nadránom bitky, hádky, kopanie do plechového plota …“ píše sa v jednom z nich.  „Vytrhnutá značka prikázaný smer obchádzania začiatkom novembra o 5:00 hod 애플 리케이션 다운로드. Osobne som bol svedkom. Soplák s ďalšími dvoma, napití jak xxx,“ tvrdí ďalší komentujúci.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

 

vietor lipa plot

Tu bol „páchateľom“ silný vietor, plot pri Lipe však podľa obyvateľov z okolia láka aj návštevníkov, idúcich z baru

„Uvedomujeme si, že v okolí sa nachádzajú dva nočné podniky, ktoré sú otvorené až do skorých ranných hodín,“ hovorí náčelník mestskej polície a dopĺňa, že hliadky budú tieto oblasti monitorovať častejšie, najmä počas víkendu 갤럭시 s7 유심 다운로드. Mestskí policajti zároveň požiadali  Služby mesta Piešťany o osadenie novej dopravnej značky na Rázusovej a tiež o kontrolu stavu ďalšieho značenia na území mesta mameppkgui 다운로드. Korózia päty stĺpu totiž ukázala, že k pádu by mohlo dôjsť aj jeho vlastnou váhou.  Následky by v takom prípade boli možno oveľa dramatickejšie…

-red-, ilustr Download code without integrity check. foto: archív PNky

REKLAMA