Úvod Aktuality Zlodeji ukradli papagája Pedra z Holubyho chaty, polícia ich krátko po čine...

Zlodeji ukradli papagája Pedra z Holubyho chaty, polícia ich krátko po čine dolapila

REKLAMA

Maskota Holubyho chaty papagája Pedra včera podvečer odcudzila dvojica páchateľov. Miestneho obľúbenca zlodeji vybrali z klietky a pokúsili sa ho odviezť v pripravenom aute preč z Veľkej Javoriny Windows Media Encoder. Rýchly zásah príslušníkov policajného zboru im však plán zhatil, policajti na úteku oboch zločincov zadržali a za ich čin im momentálne hrozia až 2 roky väzenia 모뉴먼트 밸리 다운로드. Pedro už je zase v svojej klietke a včerajší napínavý príbeh tak má šťastný koniec. 

12039333_960344560694320_1016616417085623487_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021

„Poverený policajt zo Starej Turej začal trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže, spáchaného formou spolupáchateľstva. Dňa 29. februára v čase približne o 19:10 bol z vnútorných priestorov chaty v obci Lubina odcudzený exotický vták druhu Ara Ararauna v hodnote 1800 Eur. Páchateľom za uvedenú krádež hrozí trest odňatia slobody až na dva roky. Daný prípad je v štádiu vyšetrovania,“ uviedol v správe Pavol Kudlička, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Guardians of the Galaxy.

Motiváciou páchateľov pre krádež papagája Pedra bola najskôr nemalá cena, ktorú druh Ara ararauna na trhu dosahuje. Tá sa totiž pohybuje na úrovni okolo 1800 Eur Download the Conan Theatre Edition. Celá situácia chatárov šokovala a pobúrené reakcie vyvolala aj u návštevníkov obľúbenej Holubyho chaty. Zlodejom sa v komentároch na sociálnej sieti ušlo aj množstvo nadávok, ale väčšina prispievateľov dúfala, že sa papagáj čo najskôr vráti majiteľom Internet Explorer 8 Hangul. Polícia v tomto prípade reagovala naozaj rýchlo a unikajúcich páchateľov krátko po čine zadržala.

-lt/Foto: Holubyho chata facebook-

REKLAMA