Úvod Aktuality ŽiWellná kuchyňa otvorí i cez víkend, podávať bude aj raňajky

ŽiWellná kuchyňa otvorí i cez víkend, podávať bude aj raňajky

REKLAMA

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Menu prináša každý týždeň množstvo bezmäsitých pokrmov, ktoré sú pestré nielen chuťovo, ale aj farebne Download departure. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov a nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu masterpieces. Tento týždeň bude výnimočný v tom, že variť sa bude aj cez víkend, počas ktorého bude fungovať aj donáška a podávať sa bude raňajkové menu simple resume form. Tieto novinky sú síce len dočasné, užiť si ich môžete len počas konania medzinárodného filmového festivalu Cinematik. Informácie o raňajkách nájdete na FB fanpage Respond 1994 18.

Donáška priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť Movie Maker Korean edition. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel git 파일 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 문명의 충돌 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 Google Drive folder.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky movie Glory of the Clan. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

PR

REKLAMA