Connect with us

Aktuality

Zimný štadión spustia od polovice júla. Známe sú už ceny za „verejko“ i pre „partičky“

Vonku sa očakávajú teploty nad 30 stupňov Celzia. Ochladenie teda určite príde vhod. Jednou z možností je návšteva kúpaliska, druhou napríklad zimného štadióna. Služby mesta Piešťany informovali, že od 15. júla bude piešťanský Zimný štadión prístupný verejnosti. Termíny verejných korčuľovaní zatiaľ zverejnené nie sú. Známe sú však ceny za verejné korčuľovanie i za prenájom celej ľadovej plochy.

Published

on

Zimný štadión Piešťany
Reklama

 

Zimný štadión bol na jar po rekonštrukcii chladenia pre ľudí v rámci verejného korčuľovania zdarma. Pre nadchádzajúcu sezónu sú ceny pre verejné korčuľovanie stanovené na 2 eurá pre deti do 15 rokov. Ostatní nad túto vekovú hranicu budú platiť 4 eurá. Školy a škôlky budú mať korčuľovanie zdarma.

Reklama

Pre porovnanie cena „verejka“ v Novom Meste nad Váhom bola vlani pre dospelú osobu 2 eurá, pre dieťa, študenta, či seniora 1 euro. Doprovod – osoba bez korčúľ – zaplatila 0,5 eura.  V Trnave bola cena pre osoby nad 15 rokov 5 eur, pre Trnavčanov 4 eurá. Deti do 15 rokov platili 3 eurá a ak majú trvalý pobyt v Trnave, platila cena 2 eurá. Dôchodcovia mali cenu 1 euro / 0,7 eura. Ani v Trnave ani v Novom Meste nad Váhom nemajú zverejnené zatiaľ ceny pre nasledujúcu sezónu.

Reklama

Služby mesta Piešťanv vo zverejnenom cenníku  uvádzajú aj cenu za prenájom ľadu na komerčné využitie. Tá je počas celého dňa rovnaká 189 eur za hodinu.

V prvom týždni novej sezóny od 15. júla má ľad využívať predovšetkým reprezentácia SR 18. V ďalšom od 22. júla sa pridajú už aj mladí Havrani a krasokorčuliari. Kompletný rozpis ľadu nájdete na stránke SMP.

-th-

Populárne články