Úvod Aktuality Žihadielko je späť, Lidl postaví ďalších 10 ihrísk

Žihadielko je späť, Lidl postaví ďalších 10 ihrísk

REKLAMA

Spoločnosť Lidl pripravila podobne ako v minulom roku hlasovanie, vďaka ktorému vzniknú v desiatich slovenských mestách moderné a bezpečné detské ihriská winhex 다운로드. I keď Piešťany nový priestor pre hranie detí nezískali, obyvatelia Vrbového sa spojili a podarilo sa im poslať dohromady až 118 572 hlasov. Súťaž sa rozbehne už v pondelok 16 glass ball mp3. januára a šancu na hlasovací reparát budú mať Piešťanci do 28. februára na webovej stránke itus ingang computer. Spoločnosť plánuje i v tomto roku na výstavbu vyčleniť 870 000 eur.

Zihadielko logo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Žihadielko dokázalo zjednotiť celé mestá, tisíce ľudí sa spojilo pre spoločný cieľ Free Matrap. Výnimočným zážitkom bolo sledovať ošiaľ počas hlasovania a predovšetkým radosť v detských očiach pri oficiálnom otvorení ihrísk. Týmto projektom chceme prispieť k tomu, aby deti mohli svoj voľný čas tráviť na čerstvom vzduchu spolu so svojimi rodičmi a priateľmi 나눔명조 다운로드. Včielka Maja a jej kamaráti sa preto vrátili a ľudia majú opäť možnosť vybrať lokality, v ktorých v lete postavíme ihriská a následne ich venujeme mestám,“ povedal Matúš Gála, generálny riaditeľ spoločnosti Lidl Slovenská republika source of html.

O ihriská Žihadielka bojovalo svojimi hlasmi Slovensko premiérovo v roku 2016 Power Mill 2012 Download. Víťaznými mestami sa stali Banská Bystrica, bratislavská Dúbravka, Šaľa, Pezinok, Sereď, Dolný Kubín, Stropkov, Myjava, Šahy a Vrbové. Aj v roku 2017 budú o ihriská súperiť mestá, a v prípade Bratislavy a Košíc aj mestské časti, v ktorých sa nachádza aspoň jedna predajňa Lidl Seongju video. Desiatka víťazov z predošlého roku sa do súťaže už nemôže zapojiť, obyvatelia týchto miest však samozrejme môžu svojimi hlasmi podporiť iné lokality Windows 10 .net framework 3.5. Z 94 možných lokalít prejavilo záujem zúčastniť sa súťaže 67 miest. Podľa počtu obyvateľov sú rozdelené do piatich kategórií s cieľom umožniť čo najspravodlivejšie hlasovanie Healthcare. To sa uskutoční v rámci týchto kategórií, pričom ihrisko získajú prvé dve mesta z každej kategórie.

Jedinou podmienkou je registrácia na spomenutom webe. Užívateľ registráciu potvrdí overovacím kódom, ktorý mu bude zaslaný vo forme bezplatnej SMS na zadané mobilné telefónne číslo patriace operátorovi v rámci Slovenska. Každý registrovaný účastník bude môcť raz za 24 hodín označiť svojho favorita. Jeden hlas navyše je možné každý deň získať za zvládnutie jednoduchej online hry. Priebežné poradie bude zverejnené a pravidelne aktualizované na stránke www.zihadielko.sk. Víťazi budú známi najneskôr 14. marca.

Ihrisko Žihadielko je určené pre deti od 2 do 12 rokov. Jeho rozmer je 16 x 20 m a bude sa na ňom nachádzať osem herných prvkov. Ihrisko je rozdelené do dvoch zón podľa veku detí – 2 až 6 rokov a 6 až 12 rokov. Tomu sú prispôsobené aj dopadové plochy: pre menšie deti to je EPDM liata guma, pre väčšie štrk Deti sa budú môcť zahrať na dvoch hradoch, pieskovisku, kolotoči, hojdačkách či prevažovadlách. Všetky herné prvky sa nesú vo veselých a hravých motívoch s podobizňami Včielky Maje a jej kamarátov. Na ihrisku sa budú nachádzať aj lavičky a stojan na bicykle. Hodnota ihrísk je spolu 870 000 eur. Zihadielko vizual

-lt/Zdroj a grafika: Lidl/Foto: archív-

REKLAMA