Úvod Aktuality Zhromaždenia kotlebovcov a ľudí proti fašizmu skončili zaujímavými diskusiami

Zhromaždenia kotlebovcov a ľudí proti fašizmu skončili zaujímavými diskusiami

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Piešťanoch bolo v piatok 31. januára pomerne rušno. V Mestskom kultúrnom stredisku Mesta Piešťany organizovali stretnutie s voličmi predstavitelia strany Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko Download the 2015 New Year card. Pred ním sa na streli obyvatelia z podnetu iniciatívy Piešťanský okruh na zhromaždení pod názvom Nechceme zlo a nenávisť v Piešťanoch, ale zároveň sem zhromaždenie zvolali i strany PS a Spolu 강경옥 설희 다운로드. Po prekrikovaní, drobných strkaniciach, skončilo stretnutie celkom zaujímavými diskusiami účastníkov.

Ľudia, ktorí vyjadrovali nesúhlas s fašizmom zablokovali vstup do priestorov MsKS Download The Beginning of The Hero. Priniesli transparenty s nápismi Stop fašizmu, ale i s heslami Winter by sa v hrobe obracal, alebo Sme tu za 1064 obetí holokaustu z Piešťan. Kričali a skandovovali „fašisti“, „hanba“, „my sme tu doma“, či na kotlebovcov tiež volali „choďte domov“.  Ľudia smerujúci na stretnutie v priestoroch MsKS, prechádzali zväčša bokom popri dave 존윅1 자막 다운로드. Postupne zaplnili celé hľadisko aj priľahlú chodbu.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V momente, keď prichádzala dodávka ĽSNS postavila sa jej časť účastníkov zhromaždenia do cesty a začali volať „odíďte“ 워킹데드 시즌7 다운로드. Auto ľudí pomaly tlačilo pred sebou, tak, že museli zasiahnuť policajti na mieste a uvoľniť mu cestu. Našťastie sa nič vážnejšie nestalo OneDrive app. Po tomto incidente polícia povolala zásahovú jednotku, ktorá dohliadala na ďalší priebeh zhromaždenia.

Časť účastníkov z oboch táborov sa snažila medzi sebou diskutovať 혁오 22 다운로드. Niektorí kultivovane s argumentami, ale na oboch stranách sa našli i takí, ktorí sa vzájomne častovali vulgárnymi nadávkami. 

„Hrdá a zároveň mi je mega smutno, kam sme sa to dostali 실비 키우기 1.9 다운로드. Rozprávala som sa so zopár ľuďmi „za páskou“, viacmenej chcú to isté, aby sa nekradlo, aby bolo lepšie školstvo, nemocnice… Ako poslednú voľbu vidia Kotlebu 소설 저작권 다운로드. Treba sa s tými ľuďmi rozprávať, počúvať, aj keď väčšina z nich nepočúvala a išla si svoje. Ale nemôžeme sa prestať snažiť. Štyria mladí chalani (max 20 rokov) za páskou na nás pozerali a hovoria „sme pre nich hovno“… fuu to bolo silné Great Escape 1 episode. Myslím, že nemôžeme zabúdať, že všetci sme hlavne ľudia,“ podala svoj pohľad na vec jedna z mladých účastníčok akcie, ktorá sa nebála  ísť do konverzácií, vzájomnej diskusie a pochopenia oboch strán.

 

Text a foto: -th-

REKLAMA