Úvod Aktuality Žena zomrela za nejasných okolností v Drahovciach, vypadla z kabíny rumunského kamióna

Žena zomrela za nejasných okolností v Drahovciach, vypadla z kabíny rumunského kamióna

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Svedok v obci Drahovce si v utorok 28. júna asi o 04:20 si všimol na zemi ležiace telo. Zatelefonoval na políciu a oznámil, čo videl 윈도우 10 서비스 팩 다운로드. Vzápätí nato v meste Piešťany zastavila policajná hliadka rumunský kamión a posádku auta Škoda Felícia. 43-ročného rumunského vodiča a dvoch mužov z Felície polícia zadržala Ano 1800ed.

DSC_0033

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Vodič kamióna predtým stál na odpočívadle pri Zelenči, kde mal povinnú prestávku New West Organic7 7. 33-ročná žena z Maduníc sa dostala do jeho kabíny, pričom polícia preveruje, ako, za akých okolností a s akým cieľom. Vodič kamiónu, spolu so ženou vo vnútri, následne vyšiel na diaľnicu a pohyboval sa smerom na Piešťany gta5 컴퓨터 다운로드. Počas jazdy sa ho snažila zastaviť posádka auta Škoda Felícia. Z diaľnice zišiel pri Červeníku, prešiel obcou Madunice, pričom naďalej žene odmietal zastaviť Dream of precious days. Pri prechádzaní obcou Drahovce, za doteraz nezistených okolností, žena počas jazdy vypadla z kabíny. Utrpela zranenia nezlučiteľné so životom a na mieste bola mŕtva,“ informovala prípade Martina Kredatusová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave 김동률 mp3 다운로드.

DSC_0025

Ako sa z kamióna dostala von, polícia vyšetruje, bolo začaté trestné stíhanie pre zločin obmedzovania osobnej slobody 게리모드 게임 다운로드. Vzhľadom na to, že nebolo v prípade možné obviniť konkrétnu osobu, boli zadržaní muži prepustení na slobodu. Vyšetrovanie prípadu naďalej pokračuje, prebieha znalecké dokazovanie a vyhodnocovanie zaistených stôp 갤럭시 s8 펌웨어 다운로드.

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA