Connect with us

Aktuality

Žena zomrela za nejasných okolností v Drahovciach, vypadla z kabíny rumunského kamióna

Published

on

Reklama
Reklama

Svedok v obci Drahovce si v utorok 28. júna asi o 04:20 si všimol na zemi ležiace telo. Zatelefonoval na políciu a oznámil, čo videl. Vzápätí nato v meste Piešťany zastavila policajná hliadka rumunský kamión a posádku auta Škoda Felícia. 43-ročného rumunského vodiča a dvoch mužov z Felície polícia zadržala.

DSC_0033

„Vodič kamióna predtým stál na odpočívadle pri Zelenči, kde mal povinnú prestávku. 33-ročná žena z Maduníc sa dostala do jeho kabíny, pričom polícia preveruje, ako, za akých okolností a s akým cieľom. Vodič kamiónu, spolu so ženou vo vnútri, následne vyšiel na diaľnicu a pohyboval sa smerom na Piešťany. Počas jazdy sa ho snažila zastaviť posádka auta Škoda Felícia. Z diaľnice zišiel pri Červeníku, prešiel obcou Madunice, pričom naďalej žene odmietal zastaviť. Pri prechádzaní obcou Drahovce, za doteraz nezistených okolností, žena počas jazdy vypadla z kabíny. Utrpela zranenia nezlučiteľné so životom a na mieste bola mŕtva,“ informovala prípade Martina Kredatusová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

DSC_0025

Reklama

Ako sa z kamióna dostala von, polícia vyšetruje, bolo začaté trestné stíhanie pre zločin obmedzovania osobnej slobody. Vzhľadom na to, že nebolo v prípade možné obviniť konkrétnu osobu, boli zadržaní muži prepustení na slobodu. Vyšetrovanie prípadu naďalej pokračuje, prebieha znalecké dokazovanie a vyhodnocovanie zaistených stôp.

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

Populárne články