Úvod Aktuality Žena zo Šúroviec odišla z domu a viac o nej nikto nepočul

Žena zo Šúroviec odišla z domu a viac o nej nikto nepočul

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia prosí ľudí o pomoc pri pátraní po nezvestnej Zuzane Horváthovej. 49-ročná žena pochádza z Jaslovských Bohuníc, ale momentálne žije v obci Šúrovce, okres Trnava yixin 다운로드. AKTUALIZOVANÉ: Polícia informovala, že hľadaná žena bola vypátraná v Trnave.

Naposledy ju videl jej priateľ v pondelok ráno pred tým, ako odišiel do práce 키위디스크 맥 다운로드. Podľa jeho slov mala Zuzana neskôr odísť na poobednú službu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Policajti však zistili, že firma, ktorá ju zamestnáva, je od piatku zatvorená 애니콜 게임 다운로드. Pri odchode žena nechala svoj mobilný telefón doma a viac sa nikomu známemu neozvala.

Takéto správanie, je podľa jej blízkych, pre ňu neobvyklé 타임스파이 다운로드. Zuzana Horváthová je 170 cm vysoká, má stredne krátke vlasy tmavočervenej farby a zelené oči.

„Pani Horváthová sa môže pohybovať v Trnave ale aj v iných mestách po celom Slovensku Download departure. Pokiaľ ste ženu videli, alebo viete kde, prípadne s kým, sa zdržiava, zavolajte na telefónne číslo 158, alebo nás kontaktujte cez správu na Facebooku Polícia SR – Trnavský kraj,“ uvádza Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti.

Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA