Úvod Aktuality Zelená cesta: O projekte cyklotrasy hovorili priamo na železnici

Zelená cesta: O projekte cyklotrasy hovorili priamo na železnici

REKLAMA
Skola Rakovice

Združenie miest a obcí má už železničnú trať medzi Piešťanmi a Vrbovým v prenájme. Projekt cyklostrasy je v štádiu príprav.

„Včera sme sa zúčastnili na stretnutí so zástupcami jednotlivých sekcií ŽSR, aby sme si ujasnili ďalší postup pri projektovaní a budovaní cyklotrasy Zelená cesta: Piešťany – Vrbové,“ informoval výkonný riaditeľ združenia samospráv Zelená cesta Lukáš Pavlech prostredníctvom Facebooku a dodal, že teraz nasleduje získavanie súhlasov a povolení 웹페이지 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Výsledkom dlhoročnej snahy má byť bezpečné spojenie Piešťan, Trebatíc, Krakovian a Vrbového pre cyklistov, ktorí dochádzajú za prácou alebo chcú aktívne tráviť voľný čas v piešťanskom regióne 한컴오피스 체험판 다운로드.

Združenie si od štátu prenajalo nepoužívanú železničnú trať na desať rokov s možnosťou ďalšieho predĺženia. Podmienkou bola možnosť obnovenia železnice v prípade potreby Windows Video. Nájomné je 6 338 eur za rok.

Podľa informácií zverejnených na web stránke mesta Vrbové bude mať cyklochodník dĺžku 7,6 km. Projekt počíta aj s opravou jestvujúcich mostíkov, výstavbou odpočívadla pre cyklistov a inštaláciou verejného osvetlenia 플로 음악 다운로드.

V Piešťanoch bude trasa začínať pri východe z podchodu pod železnicou na Vrbovskej ceste. Cyklisti sa bezpečne dovezú až na železničnú stanicu vo Vrbovom Windows 10 Minesweeper. Predpokladané náklady sú 1,8 mil. eur.

-mp- Foto: Lukáš Pavlech

REKLAMA