Úvod Aktuality Zastupiteľstvo rozhodne o obávanej Kompostárni

Zastupiteľstvo rozhodne o obávanej Kompostárni

REKLAMA
Esesko

Mestskí poslanci sa mimoriadne stretnú zajtra 13. septembra. Jediným bodom zasadnutia  zastupiteľstva bude žiadosť o Nenávratný finančný príspevok na projekt Kompostáreň 웰컴 투 사우스 다운로드.

[singlepic id=12552 w=320 h=240 float=left]Radnica chce požiadať o dotáciu z eurofondov. Ak bude úspešná, získa finančné prostriedky na technológiu, ktorá spracuje ročne až 4000 ton rastlinného odpadu zo záhrad, parkov a cintorínov aj separované odpady rastlinného pôvodu z kuchýň Download chrome flash files.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Mesto musí na výzvu reagovať do 23. septembra. Do konca roka potom ministerstvo životného prostredia rozhodne, či nám peniaze z európskych fondov poskytne,“ povedala Jana Hlaváčová z oddelenia stratégie mesta man who became the King of the Light Sea.

Náklady na projekt sú vyčíslené na viac než 2,6 milióna eur. Samospráva musí financovať 5 % (133 066 eur), v prípade úspechu zaplatí ostatné Európska únia Download The Browman. Rozpočet zahŕňa stavebné náklady, náklady na stroje a zariadenia, stavebný dozor, externý manažment, verejné obstarávanie aj publicitu projektu Hancom Taza Practice 2019.

[singlepic id=17202 w=320 h=240 float=right]Obyvatelia Kanady, kde má stavba stáť, sa obávajú zhoršenia životného prostredia departure. Myslia si, že Kompostáreň bude lákať hlodavce a šíriť zápach. Petíciou protestovali proti tomuto zámeru už v roku 2007, ale neuspeli. Žiadali, aby bola stavba umiestnená mimo obývanej časti 후쿠오카 다운로드. Radnica ju chce mať na vlastnom pozemku – v prevádzke mestského záhradníctva na Vrbovskej ulici. To sa síce nachádza v priemyselnej zóne, ale v susedstve rodinných domov a bytoviek Download the Dark Phoenix subtitles.

Mesto argumentuje štúdiou EIA (Environmental Impact Assessment), ktorá nadmernú hlučnosť navrhovanej technológie kompostovania nepotvrdila a tým, že projekt vylučuje kompostovanie živočíšneho odpadu.

(mp)

REKLAMA

REKLAMA