Úvod Aktuality Zastupiteľstvo rozhodne o obávanej Kompostárni

Zastupiteľstvo rozhodne o obávanej Kompostárni

REKLAMA

Mestskí poslanci sa mimoriadne stretnú zajtra 13. septembra. Jediným bodom zasadnutia  zastupiteľstva bude žiadosť o Nenávratný finančný príspevok na projekt Kompostáreň 웰컴 투 사우스 다운로드.

[singlepic id=12552 w=320 h=240 float=left]Radnica chce požiadať o dotáciu z eurofondov. Ak bude úspešná, získa finančné prostriedky na technológiu, ktorá spracuje ročne až 4000 ton rastlinného odpadu zo záhrad, parkov a cintorínov aj separované odpady rastlinného pôvodu z kuchýň Download chrome flash files.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

„Mesto musí na výzvu reagovať do 23. septembra. Do konca roka potom ministerstvo životného prostredia rozhodne, či nám peniaze z európskych fondov poskytne,“ povedala Jana Hlaváčová z oddelenia stratégie mesta man who became the King of the Light Sea.

Náklady na projekt sú vyčíslené na viac než 2,6 milióna eur. Samospráva musí financovať 5 % (133 066 eur), v prípade úspechu zaplatí ostatné Európska únia Download The Browman. Rozpočet zahŕňa stavebné náklady, náklady na stroje a zariadenia, stavebný dozor, externý manažment, verejné obstarávanie aj publicitu projektu Hancom Taza Practice 2019.

[singlepic id=17202 w=320 h=240 float=right]Obyvatelia Kanady, kde má stavba stáť, sa obávajú zhoršenia životného prostredia departure. Myslia si, že Kompostáreň bude lákať hlodavce a šíriť zápach. Petíciou protestovali proti tomuto zámeru už v roku 2007, ale neuspeli. Žiadali, aby bola stavba umiestnená mimo obývanej časti 후쿠오카 다운로드. Radnica ju chce mať na vlastnom pozemku – v prevádzke mestského záhradníctva na Vrbovskej ulici. To sa síce nachádza v priemyselnej zóne, ale v susedstve rodinných domov a bytoviek Download the Dark Phoenix subtitles.

Mesto argumentuje štúdiou EIA (Environmental Impact Assessment), ktorá nadmernú hlučnosť navrhovanej technológie kompostovania nepotvrdila a tým, že projekt vylučuje kompostovanie živočíšneho odpadu.

(mp)

REKLAMA

REKLAMA