Úvod Aktuality Zástupcovia hotela Esplanade predstavili zrekonštruované izby, bolo sa naozaj na čo pozerať

Zástupcovia hotela Esplanade predstavili zrekonštruované izby, bolo sa naozaj na čo pozerať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zástupcovia štvorhviezdičkového hotela Danubius Health Spa Resort Esplanade predstavili v stredu 6. apríla na tlačovej konferencii zrekonštruované izby i priestory novej reštaurácie Gallery 가상 디스크 다운로드. Partnerov a novinárov oboznámili s priebehom prác i rôznymi zaujímavosťami obchodná riaditeľa Michaela Kobzová, hotelový riaditeľ Marcel Moravčík a technický riaditeľ Ivan Satina Truman Show subtitles. Rekonštrukcia krátkeho pavilónu B sa týkala dohromady 1840 metrov štvorcových izieb a úpravami prešlo aj 948 metrov štvorcových chodieb. Investičné náklady na renováciu podľa projektu z dielne ateliéru Tursonova a Rajnica i redizajn interiéru, ktorý je dielom architekta Maroša Vargu, boli približne 3 600 000 eur. 

IMG_4061_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Rekonštrukcia hotelových izieb nadväzuje na rozsiahle práce týkajúce sa zlepšenia technológií a vynovenia priestorov balneoterapie, ktorá prebiehala pred dvoma rokmi itools 다운로드. Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade zaznamenal za uplynulý rok približne 10 percentný nárast slovenskej klientely, zväčša samoplatcov. Celkovo tvoria hostí v prevažnej väčšine Európania, najmä Nemci a domáce obyvateľstvo, pričom približne 50 percent klientov tvoria návštevníci z Izraela a arabských krajín movie Amur. Zaujímavosťou je, že práve oblasť Saudskej Arábie a jej okolia prepláca svojim občanom celú liečbu aj ubytovanie, pričom navyše dostávajú vreckové 150 eur na deň na bežné výdavky. Veľmi pozitívnym signálom je hlavne návratnosť hotelových hostí, nakoľko takmer 65 percent sa do hotela vracia v priebehu piatich rokov Monster's Kids.

IMG_4129_resizeIMG_4100_resize

V izbách bola kompletne vymenená celá infraštruktúra, čo znamená, že boli odstránené všetky jestvujúce rozvody, ktoré boli nahradené novými highest quality on YouTube. Rekonštrukcia sa týkala aj zdravotechniky a kompletnej obnovy kúpeľne, pričom vane boli nahradené sprchovými boxami. Veľkou novinkou v hoteli je, že recepcia má priamu online kontrolu a informácie o klimatických podmienkach na nových izbách, pričom môže teplotu aj regulovať. Pre porovnanie takto vyzerali izby pred rekonštrukciou 영한 번역기 다운로드.

IMG_4147_resizeIMG_4136_resize

Rozsiahla rekonštrukcia týkajúca sa spolu až 56-ich izieb prebiehala v hoteli Danubius Health Spa Resort Esplanade od 2 mencoder. novembra 2015 do 29. februára. Okrem zlepšenia kvality prebehla obnova Gallery Restaurant s kapacitou 180 miest, kde si budú môcť návštevníci vychutnať najrôznejšie gastronomické špeciality 저작권 동영상 다운로드.

Personál by mali tvoriť hlavne stávajúci zamestnanci hotela a novinkou má byť aj takzvaný „show cooking“, teda príprava jedla priamo pred klientom 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드. Hostia v hoteli si zase budú môcť užiť nové izby Premium, Premium Plus a tiež Apartmány Premium, v ktorých budú mať zabezpečené nadštandardné služby. Rekonštrukčné práce by mali pokračovať druhou etapou na prelome rokov 2016 a 2017.

IMG_4082_resize

-lt-

REKLAMA