Úvod Aktuality Zamestnanci MsÚ budú čistiť Piešťany, úrad bude zatvorený

Zamestnanci MsÚ budú čistiť Piešťany, úrad bude zatvorený

REKLAMA

Každoročné jarné čistenia Piešťan pokračujú. Po marcovom Upratovaní brehov Sĺňavy a Váhu  pokračujú aktivity upratovaniami pri príležitosti Dňa zeme hp smart. V piatok 27. apríla vyrazia do mesta tradične aj zamestnanci Mestského úradu, ktorý tak bude v tento deň zatvorený.
Radnica o zatvorení úradu informovala na svojej webovej stránke s odporúčaním pre obyvateľov, že v prípade vybavovania pohrebných záležitostí sa majú obrátiť na pohrebné služby, alebo pre osvedčenie podpisu na  notársky úrad 손 the guest 다운로드.

Do marcového upratovania sa zapojilo takmer 700 študentov z piatich piešťanských stredných škôl. Vyčistili Mestský park, Nábrežie Ivana Kraska od skleného mosta po Bodonu, Pažický cintorín, Vodárenskú ulicu popri potoku Dubová, brehy Váhu od Lodenice po Krajinský most, Bratislavskú cestu, cyklotrasu popri Dubovej, Sadovú ulicu, Broskyňovú, ale aj Malú Vrbinu 더퍼시픽 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Základné školy sa do čistenie mesta zapájajú v ďalších termínoch. Napríklad žiaci  ZŠ E.F. Scherera zbierali odpadky 21 한게임 고스톱 게임 다운로드. marca a deti z Cirkevnej spojenej školy 23. apríla pri príležitosti Dňa Zeme.

Študenti Gymnázia Pierra de Coubertina majú na pláne pomoc pri upratovaní mesta počas ústnych maturít v druhej polovici mája Nyanko War 3.0.0 bug.

-red- Ilustr. foto: FB Mesto Piešťany

REKLAMA