Úvod Aktuality Zákrutu medzi Bankou a Moravanmi už sleduje kamera 

Zákrutu medzi Bankou a Moravanmi už sleduje kamera

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Povestnú bananskú zákrutu, ktorá má aj svoju fanúšikovú stránku na sociálnej sieti, od 22 백일의 낭군님 7화 다운로드. júna stráži kamera s nočným videním. Systém dodala sponzorsky piešťanská spoločnosť Lombard na podnet obyvateľky obce, na ktorej dome je aj kamera namontovaná 마이크로소프트 오피스365 다운로드.

kameraPodľa informácií v článku na internetovej stránke obce, systém obsahuje aj úložisko dát s kontinuálnym záznamom dopravnej situácie, čo pomôže objasniť príčiny a priebeh dopravných nehôd 스키 사파리 다운로드. „Možnosť vidieť priamy prenos situácie na stránkach obce a iných stránkach, pomôže vodičom dostať priame informácie ohľadne počasia a stavu vozovky ešte pred cestou, čo by malo znížiť nehodovosť v tomto úseku,“ uvádza v texte Katarína Menyhardt, ktorá bola iniciátorkou tohto kroku a kamera je nainštalovaná na jej nehnuteľnosti Runday download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ostrá zákruta na konci obce smerom na Moravany býva častým dejiskom nehôd, pri ktorých autá končia v poli a majú zväčša niekoľko spoločných menovateľov: neskúsených vodičov, neprimeranú rýchlosť alebo nedostatočnú pozornosť pri riadení auta I hate to it once again. Aj dnes buďte pri prejazde touto cestou opatrní, lebo ako znie komentár časovej osi Bananska „Curva Grande“ fanpage: „Som mokrá! Dávajta pozor!“

-ad-, Zdroj: www 야생화 mp3 다운로드. obecbanka.sk, FB,  foto: V. Vrábel,  Katarína Menyhardt

 

REKLAMA