Úvod Aktuality Zákrutu medzi Bankou a Moravanmi už sleduje kamera 

Zákrutu medzi Bankou a Moravanmi už sleduje kamera

REKLAMA
Skola Rakovice

Povestnú bananskú zákrutu, ktorá má aj svoju fanúšikovú stránku na sociálnej sieti, od 22 백일의 낭군님 7화 다운로드. júna stráži kamera s nočným videním. Systém dodala sponzorsky piešťanská spoločnosť Lombard na podnet obyvateľky obce, na ktorej dome je aj kamera namontovaná 마이크로소프트 오피스365 다운로드.

kameraPodľa informácií v článku na internetovej stránke obce, systém obsahuje aj úložisko dát s kontinuálnym záznamom dopravnej situácie, čo pomôže objasniť príčiny a priebeh dopravných nehôd 스키 사파리 다운로드. „Možnosť vidieť priamy prenos situácie na stránkach obce a iných stránkach, pomôže vodičom dostať priame informácie ohľadne počasia a stavu vozovky ešte pred cestou, čo by malo znížiť nehodovosť v tomto úseku,“ uvádza v texte Katarína Menyhardt, ktorá bola iniciátorkou tohto kroku a kamera je nainštalovaná na jej nehnuteľnosti Runday download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi

Ostrá zákruta na konci obce smerom na Moravany býva častým dejiskom nehôd, pri ktorých autá končia v poli a majú zväčša niekoľko spoločných menovateľov: neskúsených vodičov, neprimeranú rýchlosť alebo nedostatočnú pozornosť pri riadení auta I hate to it once again. Aj dnes buďte pri prejazde touto cestou opatrní, lebo ako znie komentár časovej osi Bananska „Curva Grande“ fanpage: „Som mokrá! Dávajta pozor!“

-ad-, Zdroj: www 야생화 mp3 다운로드. obecbanka.sk, FB,  foto: V. Vrábel,  Katarína Menyhardt

 

REKLAMA