Connect with us

Aktuality

Základná umelecká škola hľadá šesť nových učiteľov

Published

on

Reklama
Reklama

Ešte do zajtra – utorka 22. decembra sa môžu prihlásiť záujemcovia, ktorí spĺňajú predpoklady na učiteľa hry na klavír, keyboard, spevu či korepetítora tanečného a hudobného odboru. Voľné je miesto na čiastočný úväzok aj pre odbor Hudba a počítač. 


Základná umelecká škola minulý rok oslávila 70. výročie svojho založenia. ZUŠ-ka poskytuje základy vzdelania v jednotlivých umeleckých odboroch a pripravuje na štúdium učebných a študijných odborov na stredných školách umeleckého zamerania a na konzervatóriu. Pripravuje aj odborne na štúdium na vysokých školách s umeleckým zameraním. ZUŠ v Piešťanoch je štátna škola a má akreditované tri odbory – hudobný, výtvarný a tanečný, v ktorých organizuje prípravné štúdium, základné štúdium v 1. a 2. časti I. stupňa, základné štúdium II. stupňa a štúdium pre dospelých. Viac informácií o voľných pracovných miestach nájdete na úradnej tabuli Mesta Piešťany tu.

Napriek nie ideálnym podmienkam, vychádzajú z piešťanskej ZUŠ-ky dobre pripravení absolventi, ktorí svoje kvality ukážu každoročne na záverečných vystúpeniach a koncertoch. Predstavujú sa tiež na rôznych podujatiach v rámci mesta a regiónu.

-inf-, Zdroj: www.piestany.sk, www.zuspiestany.sk,foto: archív PNky

Reklama

Populárne články