Úvod Aktuality Zákazku na opravu štadióna získala firma Frost

Zákazku na opravu štadióna získala firma Frost

REKLAMA

Zákazku z verejného obstarávania na rekonštrukciu strojovne zimného štadióna v Piešťanoch získala eseročka Frost Service z Lednických Rovní 2018 수능 다운로드. Ide o spoločnosť, ktorá sa starala o opravy kompresorov a chladiaceho systému piešťanskej arény aj doteraz.

IMG_6966_resizeHlavným kritériom výberu dodávateľa bola najnižšia cena 용비불패 컬러판 다운로드. Výherca ponúkol vykonať opravu za 119 460 € webcam central 다운로드. Zmluva zo strany spoločnosti by mala byť už podľa neoficiálnych informácií podpísaná. Či ju už podpísal aj piešťanský primátor sme sa zatiaľ nedozvedeli Download colorpop. Spoločnosť Frost Service je podľa našich informácií pripravená okamžite po podpise začať s realizáciou, čo by mohlo byť už začiatkom nadchádzajúceho týždňa 공사계약서 양식 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Výzvu na prekladanie ponúk vyhlásilo Mesto Piešťany 5. júna, elektronická aukcia sa uskutočnila 1. júla. Na prvom mieste sa umiestnil Frost Service s.r.o Lednické Rovne, druhým v poradí bola GEA Refrigeration Czech Republic s.r.o your retirement certificate. z Nového Mesta nad Váhom. Uchádzači mali predložiť aj položkový rozpočet dodávky.

Keďže išlo o podlimitnú zákazku, teda s cenou pod 200-tisíc, neúspešní uchádzači voči výsledku nemohli podať námietky snaps fonts. Mesto však dostalo od záujemcov mailom otázky k vysvetlenie súťažných podkladov, ktoré sú spolu s odpoveďami zverejnené na stránke radnice 장난스런키스 2019 다운로드.

Podľa prvej otázky je napríklad termín odovzdania 20 dní od prevzatia staveniska príliš krátky, aj s ohľadom na to, že nový kompresor má dodaciu lehotu 14 týždňov od výrobcu Word style download. V odpovedi mesto uviedlo, že podľa ich zistení niekoľko spoločností, ktoré podobné opravy realizujú, majú kompresor aj na sklade.  Ďalšia otázka sa týkala obhliadky zariadenia, ktorá podľa vyjadrenia mesta nebola pre účastníkov aukcie povinná adobe acrobat x pro 한글.

-ad/th- Ilustr. foto: -lt-

Čítajte tiež: Chladenie na zimnom štadióne dosluhuje, mesto má rozhodnúť o investícii

REKLAMA