Úvod Aktuality Zajtra oficiálne spoznáme Osobnosti mesta Piešťany za minulý rok

Zajtra oficiálne spoznáme Osobnosti mesta Piešťany za minulý rok

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Už zajtra v sobotu 6. mája sa v Dome umenia uskutoční galavečer Osobnosť mesta Piešťany za rok 2016 v úplne novom šate. Tento raz si prevezmú ocenenia osobnosti vo všetkých oblastiach v rámci jedného večera 폰동영상 다운로드. Dozvieme sa tiež o víťazoch v nových kategóriach, pričom napríklad hlasovanie v ankete verejnosti o najobľúbenejšieho športovca bolo podľa organizátorov veľmi tesné busybox. O program sa postarajú žiaci piešťanskej základnej umeleckej školy, folklórne súbory Slnečnica a Povoja i talentovaná speváčka Karolína Beňačková Japanese app. Večerom bude pozvaných hostí sprevádzať moderátor Peter Varinský.

Ocenenia si prevezmú osobnosti v jedenástich kategóriach 한국 신문 다운로드. Spoznáme teda osobnosť za aktivity v oblasti sociálnej, zdravotníckej, charitatívnej a humanitárnej, kultúrnu osobnosť roka i osobnosť v environmentálnej oblasti free font in Hangul. Udelené bude tiež ocenenie za kultúrny počin roka. Novými kategóriami v aktuálnej edícii sú kategórie Filantrop roka a Čin roka, kde získa ocenenie niekto z profesionálnych mestských či štátnych policajných, hasičských alebo záchranných zložiek za výnimočný skutok jednotlivca alebo skupiny full version of Internet Explorer 8.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Po červenom koberci sa prejdú tiež najlepší piešťanskí športovci. Ocenenie si odnesie najúspešnejší dospelý športovec, najúspešnejší mládežnícky športovec a taktiež najúspešnejšie športové kolektívy Download computer music. Poďakovanie v podobe ceny bude delené tiež za zásluhy v športovej oblasti  v rámci kategórie tréner/zaslúžilý pracovník v športe Free in Spanish.

Novinkou v športovej kategórii je hlasovanie verejnosti za najobľúbenejšieho športovca roka. V ankete bolo odovzdaných takmer 400 hlasov Download the cleaner. Pričom výsledok bol podľa organizátorov veľmi tesný.

Počas galavečera sa diváci môžu tešiť na sprievodný baletný program v podaní tanečníkov zo ZUŠ a folklórne vystúpenia v podaní súborov Slnečnica a Povoja 나는 꼽사리다 다운로드. Na záver poteší svojím vystúpením mladá talentovaná speváčka Karolína Beňačková z Piešťan, ktorá spievala po boku Janka Slezáka a Mirky Partlovej v hudobnom muzikáli Cyrano z predmestia. 

Popri Meste Piešťany je spoluorganizátorom podujatia tento rok tiež spoločnosť Bona Publica.

-th-

REKLAMA